Jennifer Aniston (51 l.) jest osobą, która mimo swojego statusu i rozpoznawalności odcina się w mediach od mówienia na temat życia prywatnego. Okazało się, że aktorka od dłuższego czasu ma tatuaż, którego nikt nie zauważył. Jen postawiła na mały malunek na nadgarstku i wiadomo, co on oznacza. Ma bardzo sentymentalne znaczenie dla Aniston.

Jennifer Aniston jest na diecie ZONE – co je na śniadanie, obiad i kolację? (DIETY GWIAZD)

Co oznacza tatuaż na nadgarstku Jennifer Aniston?

Wydawało się, że Jennifer Aniston nie jest fanką tatuaży – aktorka od zawsze stawiała na klasykę i tym się głównie kieruje, kiedy wybiera zachwycające stylizacje na czerwony dywan. Po czasie wyszło na jaw, że Jen zdecydowała się na tatuaż i to w takim miejscu, że prawie nikt go nie zauważył. Aktorka zrobiła delikatny tatuaż na nadgarstku, a my wiemy co on dla niej oznacza.

Lubisz tatuaże?

Sporo celebrytów – jak Ariana Grande, Lady Gaga, Demi Lovato, czy Kaia Gerber pokazują w sieci mimochodem swoje tatuaże. Fani gwiazd uwielbiają obserwować tatuaże swoich idoli i się nimi inspirować – ale okazuje się, że wielbiciele Jennifer Aniston przegapili tę część u aktorki.

Aniston w rozmowie z koleżanką z planu – Lisą Kudrow zdradziła, jakie znaczenie ma dla niej tatuaż na nadgarstku.

Jennifer Aniston na gali SAG Awards.

Jennifer Aniston na gali SAG Awards. Fot.Forum/Zuma Press.

Nie jest tajemnicą, że Jennifer to ogromna wielbicielka zwierząt. Aktorka miała psa który wabił się Norman – Jennifer była do niego bardzo przywiązana. Po jego śmierci, w 2011 roku Aniston postanowiła uczcić pamięć najlepszego przyjaciela i zrobiła mały tatuaż na stopie, który ma jej zawsze o nim przypominać.

Jen ma drugi tatuaż – na nadgarstku ma wytatuowane dwie liczby 11 – w rozmowie z przyjaciółką Aniston nie chciała dokładnie zdradzić, co on oznacza. Wiadomo, że tatuaż jest dla niej bardzo ważny i ma szczególne znaczenie.

Jak zdradziła osoba z bliskiego otoczenia Jennifer w rozmowie z magazynem People – aktorka przywiązuje ogromną uwagę do liczb. Wierzy, że konkretne liczby przynoszą szczęście. Tatuaż na nadgarstku ma mieć powiązanie z jej urodzinami (11 luty) i śmiercią ukochanego psa.

Jen na imprezy branżowe, czy podczas pracy na planie ukrywa tatuaż.

Wiedzieliście, że Aniston ma na swoim ciele kilka tatuażu? Pasuje jej to?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle podpadła Jennifer Aniston. Za wszelką cenę chce skontaktować się z Bradem!

Natalia Siwiec robi KAŻDEGO DNIA to, co Jennifer Aniston. Ma świetny sposób na piękną sylwetkę

Wystawiono na aukcję nagie zdjęcie Jennifer Aniston. Aktorka od zawsze zachwycała figurą

Jennifer Aniston w codziennej stylizacji.

Jennifer Aniston w codziennej stylizacji. Fot.Forum/Mega Agency.

Jennifer Aniston w białej sukience.

Jennifer Aniston w białej sukience. Fot.Forum.

Jennifer Aniston na Złotych Globach.

Elegancka Jennifer Aniston na Złotych Globach. Fot.Forum/Reuters.