Czasami jest tak, że rola która wypromowała danego aktora i zapewniła mu międzynarodową rozpoznawalność – bywa również jego przekleństwem. O tym, na własnej skórze przekonała się Jennifer Aniston (51 l.), która dla wielu fanów po obejrzeniu serialu „Przyjaciele” stała się Rachel Green. Po latach Aniston postanowiła powiedzieć, jak sukcesu jej roli w serialu wpłynął na dalszą karierę.

Jennifer Aniston przez cały czas miała tatuaż na nadgarstku i nikt go nie zauważył – wiadomo, co on oznacza

Jennifer Aniston wspomina rolę Rachel Green w „Przyjaciołach”

Jennifer Aniston, tak jak i pozostali członkowie obsady serialu „Przyjaciele”, dzięki niemu zyskali rozpoznawalność i miliony fanów na całym świecie. Aktorzy nie mogli narzekać na brak zainteresowania ze strony branży filmowej – a szczególnie u Jennifer Aniston grafik pękał w szwach. Podobno Jen była tak zapracowana i brała udział w kilku projektach na raz a produkcja zdecydowała skrócić ostatni sezon o kilka odcinków.

Jakiś czas temu spełniło się marzenie wszystkich fanów kultowego już serialu. „Przyjaciele” wracają na ekrany z odcinkiem specjalnym – wszyscy spotkają się na planie po 16 latach! Z powodu koronawirusa przesunięto w czasie nagrywanie odcinka. Wiadomo, że ma zostać nakręcony w tym samym studiu, co poprzednie odcinki serialu. Mówi się, że będzie to zapis spotkania aktorów po latach od realizacji „Przyjaciół”.

W końcu oficjalne wieści. „Przyjaciele” WRACAJĄ! „To się dzieje”

Okazuje się, że występ niektórych aktorów może stać pod znakiem zapytania – Za oceanem plotkuje się, że serialowy Chandler, Matthew Perry zmaga się z uzależnieniem od używek i nie jest w stanie normalnie funkcjonować, nie wygląda również za dobrze (więcej TUTAJ).

Później pojawiły się doniesienia, że z produkcji planuje wycofać się Jennifer Aniston. 

Jennifer Aniston nie mogła się uwolnić od roli Rachel Green

Aktorzy przez 10 lat wcielali się w swoje role i zrobili to tak dobrze, że cześć z fanów widziała w nich ulubionych bohaterów z serialu. Aniston w filmie THR’s Drama Actress Roundtable opowiedziała, o tym, jak przez całe życie musiała udowadniać – że nie jest aktorką jednej roli.

Czasami po prostu czujesz, że jesteś wyczerpana. Nie mogłam przez całe życie zrzucić Rachel Green ze swoich pleców. Nie mogłam uciec od „Rachel od Przyjaciół”. Dopiero rola w filmie „Dobra dziewczyna” pozwoliła mi zrzucić Rachel i zagrać kogoś innego, co było dla mnie wielka ulgą – powiedziała w rozmowie aktorka.

Gorzkie słowa Jennifer o roli Rachel mogą być potwierdzeniem na plotki, które mówią, że prawdopodobnie nie zobaczymy jej w odcinku specjalnym.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jennifer Aniston jest na diecie ZONE – co je na śniadanie, obiad i kolację? (DIETY GWIAZD)

Meghan Markle podpadła Jennifer Aniston. Za wszelką cenę chce skontaktować się z Bradem!

Ta sesja Jennifer Aniston to istny OGIEŃ! Nie możemy oderwać oczu

Sonda

poll-violet

Za kim najbardziej tęsknisz z serialu "Przyjaciele"?

1

Chandler Bing

2

Phoebe Buffay / Ursula Buffay

3

Joey Tribbiani

4

Monica Geller

5

Rachel Green

Obsada serialu "Przyjaciele".

FObsada serialu „Przyjaciele”. Po latach spotkają się na planie, ale nie wszyscy? Fot.Forum.

Obsada serialu "Przyjaciele".

Obsada serialu „Przyjaciele”. Po latach spotkają się na planie, ale nie wszyscy? Fot.Forum.

Obsada serialu "Przyjaciele".

Obsada serialu „Przyjaciele”. Po latach spotkają się na planie, ale nie wszyscy? Fot.Forum.