Jennifer Aniston (50 l.) i Brad Pitt (56 l.) to teraz jedne z najgorętszych nazwisk w Hollywood. Cały świat czeka na to, aż para poinformuje, że dała sobie kolejną szansę. Celebryci mają teraz wiele okazji do wspólnych spotkać, co może ich do siebie jeszcze bardziej zbliżyć. Na SAG Awards udowodnili, że uczucie między nimi się NIE skończyło.

Jennifer Aniston i Brad Pitt WZIĘLI ŚLUB w Meksyku? Tabloid wie nawet, do jakiej piosenki tańczyli pierwszy taniec

Brad Pitt i Jennifer Aniston flirtują na SAG Awards

Od dłuższego czasu spekuluje się na temat rzekomego powrotu jednej z najgorętszych par w Hollywood. Mowa oczywiście o Jen i Bradzie, którzy swego czasu tworzyli najgorętsze małżeństwo w show-biznesie. Teraz, gdy Aniston jest singielką a Brad w końcu uwolnił się od Angeliny – wiele wskazuje na to, że byli małżonkowie nie tylko odnowili przyjaźń, ale doskonale się razem bawią.

Brad zdobył nagrodę. To kolejne, publiczne wystąpienie – gdzie byli małżonkowie spotkali się na czerwonym dywanie. Tak samo było na Złotych Globach. Cały świat czekał na wspólne zdjęcie Jen i Brada na ściance. Z kolei na rozdaniu nagród SAG, Brad podczas swojego wystąpienia wielokrotnie żartował. Powiedział nawet z przekąsem, że dopisze te osiągnięcie do listy na swoim Tinderze – Aniston nie mogła przestać się śmiać.

Poniżej można obejrzeć nagranie z tegorocznego rozdania nagród SAG:

Jennifer Aniston i Brad Pitt na SAG Awards:

Byli kochankowie spotkali się ku uciesze wszystkich za kulisami. Patrzyli sobie prosto w oczy, gratulując wygranych nagród. Podobno gdy Jen zmierzała prosto na scenę, by odebrać nagrodę za występ w serialu „The Morning Show” –  Brad nie mógł wyjść z podziwu i wydał z siebie jedynie „WOW”. Aniston na gali pojawiła się w eleganckiej srebrnej sukience, a Pitt postawił na niezawodny, klasyczny garnitur.

Jennifer Aniston

Fot.Forum/Zuma Press

Brad Pitt

Fot.Forum/Zuma Press

Chcielibyście żeby byli małżonkowie dali sobie jeszcze jedną szansę na miłość?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jennifer Aniston na zdjęciu z GWIAZDAMI „Przyjaciół”!

Angelina Jolie adoptuje SIÓDME dziecko? Brad Pitt NIE chciał się na to zgodzić

Brad Pitt w końcu wyznał, co go łączy z Jennifer Aniston!

Jennifer Aniston

Fot.Forum/Zuma Press

 

Brad Pitt

Fot.Forum/Zuma Press