Angelina Jolie (44 l.) jest mamą szóstki dzieci. Trójkę z nich adoptowała.Wszystkie sprawy rozwodowe jej i Brada Pitta (56 l.) wkrótce zostaną sfinalizowane. Ponoć wtedy aktorka chce adoptować kolejne.

Vivienne Jolie to cała mama. Angelina zabrała córkę na zakupy (ZDJĘCIA)

Angelina Jolie adopcja siódmego dziecka

Jeden z tabloidów donosi, że Angelina, gdy już rozwiedzie się z Bradem, planuje adopcję kolejnego dziecka. Czeka tylko aż rozwiążą się wszystkie finansowe kwestie.

Chce móc zostać w domu z nowym dzieckiem i pomóc jego rodzeństwu przyzwyczaić się do niego, a dodatkowo żyć w stylu, do którego przywykła – czytamy w „Globe”.

Naga Angelina Jolie na okładce Harper’s Bazaar zapowiada, że wyprowadzi się ze Stanów

Dzieci Angie dorastają. Najmłodsze bliźniaki Vivienne i Knox mają po 11 lat. Jej najstarszy syn Maddox poszedł na studia i już nie mieszka z mamą. Ponoć aktorka czuje syndrom „pustego gniazda”.

Bez dzieci byłaby zagubiona i samotna i boi się dnia, w którym się wyprowadzą. Angie powiedziała im, że mogą mieszkać w domu tak długo, jak chcą, ale prawdopodobnie w pewnym momencie będą chciały wyfrunąć z gniazda.

Shiloh Jolie Pitt przechodzi okres buntu. Angelina nie jest w stanie sobie z nią PORADZIĆ!

Kiedy Angelina była jeszcze z Bradem, myślała o adopcji. On jednak nie chciał o tym słyszeć.

Kraje na jej liście to Chiny, Syria, Etiopia i inne części Afryki. Planuje odwiedzić domy dziecka na całym świecie, dopóki nie znajdzie tego wymarzonego.

Myślicie, że naprawdę się na to zdecyduje?

Angelina Jolie z Zaharą i Shiloh fot. Mega Agency / Forum

Angelina Jolie z Zaharą i Knoxem fot. Mega Agency / Forum

Brad Pitt Angelina Jolie

Angelina Jolie i Brad Pitt Fot.Forum/NAWROCKI