Jennifer Aniston (50 l.) i Brad Pitt (56 l.) po rozwodzie aktora z Angeliną Jolie trochę się do siebie zbliżyli. Wielu fanów chciałoby, by to „trochę” zmieniło się w „bardzo”. Najlepiej, by para znów stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała sobie „tak” po raz drugi.

Jennifer Aniston największą gwiazdą ZŁOTYCH GLOBÓW. Jej zdjęcia z ceremonii okazały się HITEM

Marzenia fanów spełnił właśnie jeden z tabloidów. Jak donosi „New Weekly!” aktorska para wzięła ślub w Sylwestra. Brad i Jenn mieli się pobrać w Meksyku, gdzie oboje spędzali noworoczny urlop.

Informator tabloidu doniósł, że wśród gości kameralnej uroczystości byli przyjaciele pary – między innymi Jimmy Kimmel i Courtney Cox. Tabloid podał nawet, że Brad i Jenn tańczyli swój pierwszy (a raczej drugi 😉 taniec do piosenki „Sweetest Thing” zespołu U2.

Jennifer Aniston z wielkim pierścionkiem na zaręczynowym palcu na gali Złotych Globów (ZDJĘCIA)

Wszystko cudownie, jest tylko jednen mały problem. Faktycznie – zarówno Jenn jak i Brad spędzali Sylwestra w Meksyku. Tyle tylko, że Aniston bawiła się w Tulum, a Brad w Puerto Vallarta. Oba kurorty dzieli jakieś 6 godzin drogi…

Paparazzi bacznie podglądali, co robiła Aniston podczas urlopu. Niestety, nikt nie zauważył w pobliżu Brada. Nie mówiąc już o gościach i ślubie.

Brad Pitt chyba za MOCNO zażartował z Quentina Tarantino. Jego wypowiedź wywołała poruszenie

Tak więc wkładamy historię tabloidu między bajki. Ale kto wie, może za rok…

77th Golden Globe Awards – Arrivals – Beverly Hills, California, U.S., January 5, 2020 – Jennifer Aniston, fot.  MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Fot.FORUM

Fot. FORUM