Najsławniejsza była para Hollywood: Jennifer Aniston i Brad Pitt bawiła się razem na imprezie Złotych Globów. Nie da się ukryć, że fani marzą o tym, aby para do siebie wróciła, więc po rozdaniu nagród zawrzało w Internecie. Przypominamy, że Brad i Jennifer spotykali się od 2000 do 2005 roku. Potem aktor zakochał się w Angelinie Jolie podczas kręcenia filmu Mr. & Mrs. Smith.

Jennifer Aniston na ceremonii Złotych Globów

Złote Globy 2020: Jennifer Aniston w czarnej kreacji od Diora, Scarlett Johansson w obłędnej czerwieni i fatalna suknia Jennifer Lopez

Brad Pitt podczas odbierania na scenie statuetki za film „Pewnego razu w Hollywood” żartował, że chciał przyprowadzić na galę swoją mamę , ale za każdym razem, gdy spotyka się z jakąś kobietą, wszyscy od razu myślą, że są razem, wtedy kamerzysta skierował obiektyw na Jennifer i uchwycił jej szeroki uśmiech. Po gali fani zauważyli, że aktorka polubiła na Instagramie zdjęcie fotografa Alexa Lubomirskiego, na którym jest Brad Pitt.

Brad Pitt w końcu wyznał, co go łączy z Jennifer Aniston!

Jennifer Aniston jako jedna z nielicznych gwiazd, dopiero niedawno założyła Instagram, który w szybkim czasie zdobył ponad 20 mln obserwujących. Aktorka po ceremonii Złotych Globów pochwaliła się zdjęciami. Widzimy, że świetnie bawiła się u boku aktorki, Reese Witherspoon. Dwie divy zrobiły sobie selfie, które teraz krążą po Internecie.

Reese !? To jeden z wielu powodów, dla których cię kocham. Przy naszym stole zabrakło wody. Więc naturalnie poprosiłam Jay-Z i Beyonce o kieliszek szampana – napisała na instastory Aniston.

Jennifer Aniston zaprezentowała się na czerwonym dywanie w eleganckiej, czarnej sukni od Diora. Natomiast wszyscy zwrócili uwagę na biżuterię aktorki. Miała na palcu serdecznym masywny pierścionek z brylantem w stylu Art Deco.

MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Brad Pitt i Jennifer Aniston wrócą do siebie? Wiemy, co się dzieje pomiędzy byłymi małżonkami!