W minioną sobotę, dzień po swoich 53. urodzinach, Jennifer Aniston udostępniła na Instagramie filmik przedstawiający siebie w iście ekstrawaganckich spodniach – dzwonach ze złotymi frędzlami. W klipie Aniston uśmiecha się do kamery, potrząsając lewą nogą, co sprawia, że frędzle idą w ruch. Efekt niesamowity. Zatem, gdzie można kupić takie spodnie?

Jennifer Aniston i Adam Sandler znów razem

Jennifer Aniston skończyła 53-lata

Pod postem Jennifer Aniston podziękowała rodzinie, przyjaciołom i fanom za świętowanie jej wyjątkowego dnia. Gwiazda w bardzo swoim stylu wyraziła, co czuje:

Dziękuję wszystkim bardzo 🤗⁣  Jestem przepełniona wdzięcznością za całą miłość, która wylała się na mnie w moje urodziny…! Mówi do was dziewczyna w stanie błogości. kocham Was – napisała aktorka.

Uduchowiona Aniston

Jennifer Aniston od lat mówi głośno o swoim podejściu do życia. Dużo medytuje i uprawia jogę. Aktorka wyznała również, że nawet w czasie zabieganego dnia stara się znaleźć chwilę na obejrzenie zachodu słońca. Gwiazda „Przyjaciół” uważa, że tzw. złota godzina to najpiękniejszy czas w ciągu dnia.

Każda praktyka jogi jest moją medytacją. Po prostu wierzę w szerszy obraz całości. Nie skupiam się na detalu, dlatego wierzę w ludzkość, chociaż jest tak wiele rzeczy, które mogą nas zniechęcić do wiary w nią – ale wierzę – powiedziała w rozmowie z magazynem People.

Jennifer Aniston bez makijażu, jak wygląda?!

Jennifer Aniston na planie serialu

Jennifer Aniston/fot. Backgrid USA/Forum

Jennifer Aniston w czarnej sukience na Emmy 2020

Jennifer Aniston/fot. Backgrid UK/Forum

Jennifer Aniston w białej sukience.

Jennifer Aniston w białej sukience. Fot.Forum.