Harvey Weinstein (67 l.) został uznany za winnego gwałtu trzeciego stopnia i przestępstwa na tle seksualnym. Grozi mu do 25 lat więzienia. W dalszym ciągu zachodnie media ujawniają tajne dokumenty związane ze sprawą producenta. Tym razem światło dzienne ujrzał szokujący mail Weinstein’a, którego wysłał swojemu przedstawicielowi w 2017 roku.

Harvey Weinstein zawarł umowę ze swoimi OFIARAMI. Emily Ratajkowski wbiła mu szpilę

Harvey Weinstein życzył śmierci Jennifer Aniston

Podczas gdy Weinstein czeka na odsłuchanie wyroku, portal Variety poinformował, że nieodpieczętowane dokumenty sądowe ujawniają szokującą treść maila zhańbionego producenta filmowego. Harvey miał napisał makabrycznego maila o 51 -letniej Jennifer Aniston.

Swego czasu, gdy w mediach zrobiło się głośno o przewinieniach producenta, wiele aktorek wracało pamięcią do czasów, gdy były molestowane przez Harvey’a. Lista nazwisk poszkodowanych kobiet była bardzo długa i mówiło się, że również Aniston padła ofiarą producenta. 

Gdy na jaw wyszło, że poszkodowane kobiety zamierzają zabrać głos – Weinstein miał wystosować maila do swojego byłego przedstawiciela – Sallie Hofmeister w 2017 roku, w którym życzył śmierci Aniston.

Co ciekawe, Jennifer nigdy publicznie nie oskarżyła Harveya o napaść seksualną. Teraz przedstawiciel Jen zaprzecza zarzutom tabloidu.

Jennifer nie była nękana ani atakowana przez Harveya. On [ Harvey] nigdy nie zbliżył się na tyle, by jej dotknąć. Nigdy nie była z nim sam na sam. Nie mamy pojęcia o wiadomości e-mail, ponieważ nie została do nas wysłana, ani nie mamy żadnych uwag na jej temat – zdementowała przedstawicielka aktorki, Stephen Huvane  

Harvey Weinstein

Fot.Forum/Reuters

Harvey został jednak oskarżony o napaści seksualne i niewłaściwe zachowanie seksualne ze strony niezliczonych kobiet w branży, takich jak Salma HayekGwyneth PaltrowAngelina Jolie, Alyssa Milano, Uma Thurman, Cara Delevigne czy Ashley Judd.

Harvey został aresztowany w 2018 r. ale nie został skazany aż do 2020 r. 24 lutego sędziowie na Manhattanie uznali Harveya za winnego dwóch z pięciu oskarżeń o napaść seksualną, które zostały mu postawione: gwałtu trzeciego stopnia i napaści na tle seksualnym.

11 marca Harvey Weinstein dowie się o swoim losie. 

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ta sesja Jennifer Aniston to istny OGIEŃ! Nie możemy oderwać oczu

Angelina Jolie ujawniła, że jej córki miały poważne problemy zdrowotne. Co im dolegało?

Cara Delevingne opisuje, jak NAPASTOWAŁ ją Harvey Weinstein!

Fot.Forum/PI

Fot.Forum/ Reuters