Jennifer Aniston (54 l.) to jedna z najbardziej kochanych gwiazd Hollywood i jedna z tych aktorek, które „nigdy nie robią nic złego”. Tak. Sympatia wobec serialowej Rachel nie zna granic. A co za tym idzie, wszystko co robi wzbudza wiele emocji. Teraz w sieci pojawiły się jej zdjęcia, gdy szła na lunch z przyjaciółkami po sesji pilatesu w Los Angeles.

Aniston walczy ze starzeniem maseczką ze spermy łososia

Gwiazda „Przyjaciół” pokazała się w sportowym stroju z czapką z daszkiem. Aktorka pokazała swoje wsparcie dla organizacji charytatywnej „Stand Up to Cancer”, zakładając czarny top z logo akcji. Obcisłe legginsy i koszulka bez rękawów uwydatniła jej zgrabne i szczupłe ciało.

Jennifer Aniston zapaloną singielką

Zdjęcia Jennifer Aniston zostały zrobione dzień po tym, jak jej były mąż Justin Theroux (52 l.) został sfotografowany podczas namiętnego pocałunku z aktorką Nicole Brydon Bloom (29 l.). A sama Aniston przyznała niedawno, że „łatwiej” jej być singlem.

Dwukrotnie rozwiedziona Jennifer Aniston o „prawdziwej miłości”

Gwiazda, która w przeszłości spotykała się także m.in z  Bradem Pittem i Johnem Mayerem, przyznała, że po rozwodzie rodziców miała problemy w związkach. W rozmowie z „Wall Street Journal” wyznała, że to właśnie relacja jej rodziców zaburzyła jej własne kontakty z mężczyznami.