Jennifer Lopez (54 l.) wie jak wyglądać szykownie bez większego wysiłku. Ostatnio zaprezentowała swoją zgrabną sylwetkę w swobodnym stroju podczas sobotniego wyjścia do Nowego Jorku.

Gwiazda, o której było ostatnio głośnio w mediach w związku ze słabą sprzedażą biletów na jej koncerty, była widziana, jak wsiadała do samochodu w drodze na spotkanie. Jennifer Lopez założyła parę ciemnobrązowych legginsów oraz pasujący kolorem top z golfem. Jennifer Lopez zestawiła wygodny strój z jasnoszarym płaszczem oversize.

Tego jeszcze nie było! Jennifer Lopez i nagi Pete Davidson

Look uzupełniła białymi sneakersami na grubej podeszwie, w których chodziła już wielokrotnie. Całość uzupełniła włosami spiętym gładko z kokiem na czubku głowy. Fryzura w tym stylu zawsze dodaje szykownego smaczku.

Jennifer Lopez

Szykowna Jennifer Lopez

Jennifer Lopez zdecydowała się na minimalistyczne dodatki i do całości dodała parę delikatnych kolczyków oraz duże okulary przeciwsłoneczne. Te zawsze nadadzą prostemu zestawowi wyrafinowania.

Aktorka i piosenkarka nie zapomniała również o deisgnerskiej torebce. Tym razem wybrała pasującą do looku brązową torbę ze skóry krokodyla.

Złote Globy 2024: Jennifer Lopez przyćmiła wszystkich

Look Jennifer Lopez jest doskonały na weekendowe spotkania z przyjaciółmi. Sportowe legginsy z eleganckim płaszczem w męskim stylu tworzą doskonały look casual na wiele okazji.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: