Nastały bardzo trudne czasy dla przedsiębiorców. Zagrożenie koronawirusem zmroziło gospodarkę – mnóstwo jej działów już liczy ogromne straty.

Kwarantanna nie jest korzystan nie tylko dla firm prowadzących biznesy hotelarskie i usługowe, ale i dla marek odzieżowych. taką właśnie firmę prowadzi Jessica Mercedes. Celebrytka nie załamuje jednak rąk i zaczyna wymyślać inny asortyment do swego sklepu.

Anna Lewandowska pokazała swój dom w czasie kwarantanny; ona i Robert organizują Klarze zajęcia

Skoro siedzimy w domach, nie nosimy sukienek. Świadoma tego, że jej klientki wybierają teraz raczej sporotwą odzież, Jessica postanowiła wypuścić kolekcję dresów. Na swoim Instagramie pokazała trzy modele, które zasilą linię basic.

Zabraliśmy się szybko do pracy! Skoro kwaranatnna, to idziemy w dział basic i będziemy robić dresy – pisze influencerka.

Jessica Mercedes wróciła z Mediolanu i poleciała do Paryża; w samolocie siedziała w masce, bo wszyscy kaszleli

Jessica chce szyć dresy w trzech kolorach – lawendowe, pistacjowe i czarne:

Te 3 dresy to modele dla kobiet (spodnie są z wysokim stanem do talii) ale będą też modele unisex, pokażę Wam je jutro! – zapowiada Jessica Mercedes.

Celebrytka nie ukrywa, że chciałaby, żeby wszystko było jak dawniej, przed epidemią:

Mam nadzieję, że za tydzień wszystko wróci do normy…. Ale nie wiadomo. Marzę już o końcu kwarantanny… – mówi.

Mercedes podkreśla, że to trudny czas dla wielu polskich firm:

Ta sytuacja z koronawirusem to nie tylko ciężka sytuacja zdrowotna, ale i ciężka sytuacja ekonomiczna dla nas wszystkich, a w szczególności dla polskich marek.

A Wy robicie teraz zakupy on line? Czy czekacie na koniec kwarantanny i zakupy w centrach handlowych?