Jeszcze o żadnym nowym mieszkania nie było tak głośno, jak od Jessici Mercedes. Blogerka co jakiś czas ujawniała fragmenty niebywale nowoczesnego apartamentu, na zmianę z aferami, jakie jej się przydarzały z ekipą remontową.

Nowe mieszkanie Jessici Mercedes

Chyba wszyscy pamiętają zapłakaną Mercedes na instastory, kiedy rozżalona mówiła, że „proces urządzania tego mieszkania to jest jakiś horror i szkoda, że trafiła na takich ludzi do współpracy, wydając przy tym oszczędności życia„.

Jessica Mercedes przeżywa DRAMAT. Jej remont doprowadził ją do załamania

Fashionistka najbardziej nie mogła przeboleć wanny z prawdziwego marmuru, którą fachowcy powyszczerbiali i zakleili korektorem. Pokazywała też,  jak niechlujnie zostały położone fugi i ukruszono kafelki.

Wczoraj Jessica Mercedes oficjalnie poinformowała na Instagramie, że mieszkanie jest już prawie skończone. Powinna się do niego wprowadzić już na początku przyszłego roku, bo umowę wynajmu obecnego mieszkania ma tylko do końca grudnia. Na instastory pochwaliła się wnętrzami łazienki w iście instagramowym stylu.

Prawie płaczę ze szczęścia, jak dodaję te stories w korku. Wreszcie się skończy ten 2-letni horror – powiedziała Mercedes. 

KOSZMAR! Jessica Mercedes pokazała OGROMNY bałagan w kuchni