Jessica Mercedes to jedna z pierwszych polskich fashionistek, nazywanych niegdyś – szafiarkami. Zaczęła w 2010 roku i do dziś cieszy się zainteresowaniem mediów, mimo kilku wpadek.

Jessica Mercedes o aferze metkowej: „Ja miałam bardzo dużo głupich decyzji, które nawet nie wyszły na jaw”

Jessica Mercedes zastawia się nad wyprowadzką z Polski

Jessica Mercedes po rozstaniu z Kubą Karasiem zdecydowała skupić się na sobie i na swoim rozwoju duchowym. Pomagają jej w tym podróże. Była w Los Angeles, a następnie w Rzymie i dopiero dziś dzieli się kadrami. Zdradziła, że we Włoszech spełniła jedną ze swoich marzeń, czyli kampanię dla znanej firmy meblarskiej.

Dziś także zdradziła fanom, że planuje wyprowadzić się z Polski, a pomaga jej w tej decyzji astrokartografia, czyli  dziedzina astrologii, która analizuje horoskop urodzeniowy oraz prognostyczny i sprawdza, na ile w danym miejscy będziesz szczęśliwy.

No i słuchajcie hitu, wg astrografii mam odnaleźć swoje szczęście w Rzymie, Nicei, Bali, Islandii, Niemcy (część obok Koln), Szwajcarii, południowej Danii i kilka innych miejsc. Czy ja w to wierzę? Raczej nie, ale sobie testuje, jak się tam czuje. Po zrobieniu tego chartu dostaje wiadomość, że sesja będzie w Rzymie! Przeznaczenie! – pisze Jessica.

Jessica Mercedes na TikToku: „Ja z moją jedyną przyjaciółką, która mi nigdy nie odbije faceta”

Z kolei na następnym nagraniu przyznaje, że od miesiąca myśli nad zamieszkaniem w innym kraju:

Od miesiąca kminie nad tym, czy powinnam się gdzieś wyprowadzić, bardzo się nad tym zastanawiam. Przetestowałam sobie LA, teraz Rzym, jeszcze mi została Barcelona, Islandia, Kostaryka… – mówi Mercedes.

Jessica Mercedes potwierdza rozstanie z Kubą Karasiem!

Na kolejnej relacji, gwiazda stwierdza, że nie mogłabym mieszkać w Rzymie. Natomiast znalazła w tym miejscu wiele plusów:

Kocham rzymskie jedzenie, kocham architekturę, kocham miłość Włochów do życia, do przerwy, do celebracji. Kilka plusów tu bym miała – czytamy.