Julia Wieniawa i Jessica Mercedes swego czasu bardzo się przyjaźniły: razem imprezowały, wspierały się, a nawet chodziły na podwójne randki z Nikodemem Rozbickim i Kubą Karasiem.

Julia Wieniawa wspiera Jessicę Mercedes w aferze metkowej

Julia Wieniawa i Jessica Mercedes już się nie przyjaźnią

To jednak od pewnego czasu dziewczyny mają ze sobą konflikt, nawet na przypadkowych eventach ze sobą nie rozmawiają. A zaczęło się od rozstania Jessici Mercedes z Kubą Karasiem, w tym czasie Julia Wieniawa mocno współpracowała z artystą przy wspólnym kawałku. Tuż po rozstaniu blogerka modowa przestała obserwować aktorkę oraz skomentowała post Kanye Westa, w którym pisał o przyjaciołach, którzy wbijają noże w plecy. Chyba to coś znaczy?

Jessica Mercedes i Kuba Karaś ROZSTALI SIĘ!

Ostatecznie Jessica i Kuba do siebie wrócili, ale jej przyjaźń z Julką już nie. W poniedziałek odbyła się impreza alkoholowej marki pod nazwą „Zasmakuj La Dolce Vita”. Pojawiło się mnóstwo top influencerów: Maffashion, Wersow, Wiktoria Gąsiewska, Jakob Kosel, Dawid Woliński oraz Jessica Mercedes i Julia Wieniawa. 

Gwiazdy na alkoholowej imprezie w południe. Maffashion, Jessica Mercedes, Julia Wieniawa, Wersow

Jak można było zauważyć po relacjach na InstaStory i zdjęciach fotoreporterów, Julia Wieniawa wyjątkowo trzymała się przez całe przyjęcie z Maffashion. Za to Jessica Mercedes wpadła na chwilę, zrobiła zdjęcia z ukochanym, nagrała relacje na InstaStory i uciekła.

Jak widać, dziewczyny nadal nie darzą się sympatią!

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

 

Jakub Kosel, Maffashion, Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA

Jessica Mercedes Kirschner, Julia Wieniawa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA