Wiktoria Gąsiewska i Jessica Mercedes zostały ambasadorkami nowych smaków lodów Magnum. Aktorka jest przedstawicielką smaku Sunlover, czyli kokos z sosem mango oblany białą czekoladą. Z kolei Jess jest Starchaser – smaku wystrzałowej nocy, czyli czekolady z kawałkami karmelizowanego popcornu i karmelu.

Wiktoria Gąsiewska PIERWSZY RAZ o swoim rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim!

Wiktoria Gąsiewska i Jessica Mercedes w Cannes

Redakcja Kozaczka miała przyjemność uczestniczyć w ogłoszeniu nowych ambasadorek lodów Magnum. Jednak to nie wszystko! Okazało się, że Wiktoria Gąsiewska i Jessica Mercedes już w ten weekend lecą na festiwal do Cannes.

Jessica Mercedes, Wiktoria Gąsiewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Zapytaliśmy przedstawicielki Magnum, co szykują na ten wyjątkowy festiwal. Aktorka zdradziła nam, jak się zaprezentuje:

Kreacja moja już się szykuje, dzisiaj jadę na przymiarki. Będzie długa zwiewna suknia. Mamy plaże, więc będzie to idealny moment, żeby założyć coś zwiewnego. Suknia będzie miała przepiękny kolor inspirowany smakiem lodów, którego jestem twarzą. Będzie tęczowa, ale z połyskiem złota. Nie wiem, jaki będzie efekt końcowy, ale zaufałam profesjonalistom, więc niczego się nie boje. Sukienka będzie projektu MMC – zdradza nam Gąsiewska.

Wiktoria Gąsiewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Nie ukrywa, że bardzo się cieszy z propozycji wyjazdu do Cannes i jest pewna, że będzie miała fantastyczne wspomnienia. A jak dogaduje się z Jessicą Mercedes:

My się z Jessicą poznałyśmy dopiero dziś. Gdzieś tam na evencie się widziałyśmy, ale nie zamieniłyśmy dłużej słowa. Ten wyjazd będzie naszym wyjazdem zapoznawczym, ale na pewno się polubimy. Ja nie jestem z tych „mean girls” (tł. wredne dziewczyny) – podkreśla.

Wiktoria Gąsiewska nadal planuje iść do szkoły aktorskiej?! (WIDEO)

Dodaje, że nie sugeruje się opinią innych, lubi sama stwierdzić, czy ta osoba ma podobny do niej vibe i czy znajdzie z nią wspólny język.

Jessica Mercedes także zdradziła nam, jaką kreacje szykuje na wyjazd do Cannes. Tak samo, jak Wiktorii duet MMC już szyje jej suknie:

Wspólnie z marką MMC stworzyliśmy kreacje inspirowaną smakiem Starchaser. Będę miała piękną suknię szytą na zamówienie z cekinami. Na pewno będę się przygotowywać pod względem modowym i nie mogę się doczekać innych ambasadorów Magnum z całego świata, lubię poznawać ludzi – powiedziała Mercedes.

Jessica Mercedes na TikToku: „Ja z moją jedyną przyjaciółką, która mi nigdy nie odbije faceta”

Jessica Mercedes, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Zapytaliśmy też, kogo chciałaby spotkać w Cannes. Jess, jak zawsze odpowiedziała z humorem:

Przyszłego męża (śmiech). Słyszałam, że będzie Eva Longoria, Irina Shayk, więc zobaczymy, może będzie okazja je poznać – mówi Jessica.

Jessica Mercedes spędzała czas z tym PRZYSTOJNIAKIEM na Bali. Fani: „Ale mega razem wyglądacie”

Jessica Mercedes, Wiktoria Gąsiewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Jessica Mercedes, Wiktoria Gąsiewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Jessica Mercedes, Wiktoria Gąsiewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Jessica Mercedes, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Wiktoria Gąsiewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA