Meghan Markle wystąpiła w słynnym show Ellen Degerners, w którym mówiła o swoich początkach w Hollywood, a także córeczce Lillybet Gianie, która przyszła na świat 4 czerwca 2021.

Meghan i Harry debiutują na czerwonym dywanie w Nowym Jorku. Markle wygląda NIESAMOWICIE!

Meghan Markle u Ellen Degerners

W programie, który będzie miał swoją premierę w czwartek, Meghan Markle opowiedziała historię, jak jeszcze jako początkująca aktorka bywała w tym samym studio, w którym aktualnie nagrywany jest program „The Ellen Show”. Meghan przyjeżdżała tam na castingi.

Meghan Markle w PLAŻOWYM stroju. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy (ZDJĘCIA)

Pamiętam swój stary samochód Forda Explorera Sport, który ciągle się psuł. Często nie otwierały się drzwi, dlatego zazwyczaj parkowałam na tyłach i otwierałam bagażnik, potem wsiadałam i zamykałam go za sobą. Następnie czołgałam się do przodu, by usiąść za kierownicą – wyjaśniła Meghan ze śmiechem.

W czasie rozmowy Meghan Markle przypomniała historię swojego pierwszego psa Bogarta, którego adoptowała ze schroniska dzięki Ellen. Wtedy jeszcze panie się nie znały.

Meghan Markle wpadła w furię z zazdrości o tę kobietę. Opublikowano jej zdjęcie z Harrym

Ellen, która sama posiada kilka psów, namówiła ówcześnie początkującą aktorkę, by adoptowała psiaka. W sumie to niemal zmusiła ją do tego.

To tak jakby Oprah powiedziała ci, żeby coś zrobić. Po prostu musisz się posłuchać, tak też zrobiłam –  wspomniała Meghan podczas nagrania.

Cały materiał już za chwilę będzie można obejrzeć w internecie lub w aplikacji na telefon „The Ellen Show”.

Meghan Markle, książę Harry, fot. Agencja Forum

Meghan Markle, książę Harry, fot. Agencja Forum

Meghan Markle fot. Backgrid USA / Forum