Plotki na temat stanu zdrowia księżnej Kate nie milkną. Zresztą sama rodzina królewska nie rozwiewa wątpliwości, które nurtują fanów royalsów. Czwarta ciąża, śmiertelna choroba, załamanie nerwowe, a nawet rozwód. To tylko niektóre z teorii spiskowych, krążące aktualnie w sieci. Oliwy do ognia dodała niedawno sama monarchini, publikując nieudolnie edytowane przez siebie zdjęcie. Na fotografii widać co prawda uśmiechniętą przyszłą królową Anglii wraz z trójką zadowolonych dzieci, niemniej wszyscy zastanawiają się dziś, czy ów post w social mediach nie jest fotomontażem i „zmyłką” dla mediów.

Nie jest dziś też żadną tajemnicą, że Kate Middleton źle znosi aktualną sytuację. Niedobrze czuje się z  faktem, że jej nowe zdjęcia spowodowały niemałe zamieszanie. Jednocześnie wciąż nikt nie tłumaczy opinii publicznej, co tak naprawdę dzieje się w Pałacu Kensington.

Gdzie jest Kate?! Kolejne, NOWE zdjęcie księżnej zostało „przerobione”

Ekspert twierdzi, że Meghan Markle może pomóc księżnej Kate

Księżna Kate cieszy się od lat ogromną sympatią. To, co dzieje się w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, musi z pewnością stresować monarchinie. Jak wiadomo, sam fakt, że „przyłapano” żonę księcia Williama na edycji zdjęć jest dla niej trudny do przetrawienia. Nie mówiąc już o tak dużym zainteresowaniu mediów tematem jej stanu zdrowia.

I choć Kate nie czuje się okej z obecną sytuacją, Meghan Markle uważa podobno, że żonie jej szwagra i tak wszystko się upiecze. Gdyby ona sama była na jej miejscu, na pewno poniosłaby większe konsekwencje „afery zdjęciowej”.

Zagadka nowego zdjęcia Kate Middleton wyjaśniona: „Od czasu do czasu eksperymentuję z edycją”

Gdyby Harry i Meghan kiedykolwiek napotkali ten sam problem, zostaliby unicestwieni. Te same zasady nie mają zastosowania do obu par. To nie jest błąd, który Meghan kiedykolwiek by popełniła… Ma bystre oko i niezwykłą dbałość o szczegóły – przyznała osoba z otoczenia Meghan Markle w rozmowie z „Page Six”.

Tymczasem ekspert od public relations, Ryan McCormick, stwierdził, że księżna Sussex w prosty sposób może wyciągnąć do Kate pomocną dłoń. A wszystko dlatego, że sama nie raz była w centrum szumnie komentowanych sytuacji.

Dodajmy tylko, że obie monarchinie od lat żyją w konflikcie. Wsparcie ze strony żony księcia Harry’ego na pewno mogłoby poprawić relacje nie tylko na linii Meghan – Kate.

Gdybym doradzał Meghan, powiedziałbym jej, żeby wypowiadała się głośno i z pasją w obronie Kate. Księżna Sussex na pewno nie lubi być narażona na negatywne opinie w prasie, ale jest z tym zdecydowanie lepiej zaznajomiona niż Kate – przyznał w rozmowie z Mirror.

Internet znów wyśmiał Mamę Ginekolog. Stwierdziła, że praca influencera jest bardzo trudna

Meghan Markle/ forum

Kate Middleton, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum