Brytyjska rodzina królewska ma coraz większe problemy. W sieci pojawiają się nawet spekulacje, że księżna Kate… nie żyje. Ostatnio w sieci pojawiło się zdjęcie przyszłej królowej z trójką jej dzieci z okazji angielskiego Dnia Matki. Okazało się jednak, że księżna została „wklejona” w fotografię, która była wcześniej opublikowana na okładce magazynu Vogue.

Księżna Kate „powróciła” z okazji Dnia Matki

Teraz w internecie krąży zdjęcie księcia Williama i księżnej Kate. Jednak i tu sokole oczy fanów dopatrzyły się nieścisłości. Internauci szybko zauważyli, że zdjęcie Kate Middleton opuszczającej zamek Windsor w poniedziałkowe popołudnie na tylnym siedzeniu samochodu z szoferem wyglądało na sfałszowane.

Czy nikt inny nie zauważył, że najnowsze zdjęcie #KateMiddleton w samochodzie jest przerobione?… cegły w szybach samochodu nie pasują do cegieł na zewnątrz samochodu… Czy to kolejne zdjęcie przerobione w Photoshopie, brzmi jeden z komentarzy na platformie X (niegdyś Twitter).

Gdzie jest księżna Kate

Inna osoba wysunęła teorię, że zdjęcie zostało pierwotnie zrobione podczas Bożego Narodzenia 2023 roku, kiedy ostatni raz widziano Kate Middleton przed operacją jamy brzusznej, którą miała przejść z styczniu tego roku.

Księżna Kate widziana pierwszy raz od 2 miesięcy?!

Wykorzystali zdjęcie z Bożego Narodzenia. Usunęli jej kolczyk, rondo jej kapelusza było wyraźnie widoczne, skomentował inny.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: