Joanna Jabłczyńska (33 l.) jest nie tylko polską aktorką ale również prawniczką. Jabłczyńska oprócz prowadzenia własnej kancelarii zajmuje się domem. Wolny czas spędza bardzo aktywnie: biega, jeździ na rowerze czy pływa. Trzeba przyznać, że Joasia nie może narzekać na nudę. Ostatnio przekonała się, ile obowiązków wiąże się z posiadaniem domu.

Joanna Jabłczyńska w kostiumie kąpielowym; widać, że aktorka jest sportowym freakiem

Joanna Jabłczyńska nie przewidywała, ile pracy trzeba włożyć w utrzymanie domu

Joanna na Instagramie podzieliła się ze swoimi obserwatorami galerią zdjęć, przedstawiającą usuwanie gniazda os. Nieproszeni goście postanowili zamieszkać pod dachem aktorki. Jak sama napisała, nierówna walka miała trwać kilka dni. W końcu wezwała specjalistę, który w bezpieczny sposób usunął lokatorów. Przyznała, że prowadzenie domu wiąże się z większymi obowiązkami.

Wielu osobom, które odwiedzają mnie na wsi, wydaje się, że to tylko sielanka, ja również nie przewidywałam jak wiele pracy kosztuje np. utrzymanie własnego, nawet najmniejszego ogródka. Są też sytuacje absolutnie niemile, które w mieście się nie przytrafią. Dziś w trybie pilnym wzywałam specjalistę, który usunął gniazdo os, to była absolutnie nierówna walka trwająca już wiele dni, jeśli ktoś z Was był ciekawy jak wygląda gniazdo os, obejrzyjcie całą galerię, nareszcie koniec inwazji – podpisała zdjęcie Joanna

Jak można zauważyć prowadzenie domu to nie tylko utrzymywanie czystości i ładu ale również doglądanie działki. Joanna próbuje również swoich sił jako ogrodnik i najwyraźniej daje radę. Może pochwalić się wyhodowaniem dorodnych i ekologicznych marchewek.

Joanna Jabłczyńska pisze o trudach utrzymania domu:

ZOBACZ WIĘCEJ:
Joanna Jabłczyńska pokazała się w kusym bikini. Co za mięśnie brzucha!

Joanna Jabłczyńska jest weganką. Je rosół i jajka

Joanna Jabłczyńska: Każdą sprawę traktuje niezwykle serio

Joanna Jabłczyńska

fot. AKPA