Joanna Koroniewska (42 l.) podobnie jak jej mąż, Maciej Dowbor (41 l.), jest zapaloną biegaczką. Aktorka zaczęła biegać kilka lat temu – w rozmowie z portalem „Świat zdrowia” zdradziła, że postanowiła zadbać o formę, bo zaczęła zauważać, że jej ciało z wiekiem traci sprężystość:

Tak naprawdę zaczęłam biegać dlatego, że wszyscy znajomi z okolicy i przyjaciele to robili. Pomyślałam wtedy sobie, że nie mogę być gorsza. Po drugie, skończyłam 35 lat i doszłam do wniosku, że pora o siebie zadbać. Już wcześniej zresztą zauważyłam, że moje ciało się zmienia. Spostrzegłam, że jest ono mniej sprężyste, czyli ujawniło się działanie tzw. siły grawitacji – mówiła Koroniewska w wywiadzie dla „Świata zdrowia”.

Joanna Koroniewska zaliczyła mega wtopę na Instagramie

Jednocześnie Joanna Koroniewska zadeklarowała wtedy, że nie ma zamiaru wstrzykiwać sobie botoksu, choć była do tego zachęcana:

Akurat używam dobrych kosmetyków. Natomiast na razie żadnego botoksu wstrzykiwać sobie nie chcę, choć wielokrotnie byłam do tego zachęcana. Może kiedyś będę musiała to zrobić, ale raczej się nie zdecyduję, ponieważ cenię naturalność. Uważam, że tylko wtedy kobieta jest naprawdę piękna – podkreśliła Joanna Koroniewska.

Aktorka jest zwolenniczką naturalności, często pokazuje swoje zdjęcia bez makijażu i filtrów. Fanki kochają ją za tę szczerość.

Joanna Koroniewska w BIKINI: Na taki widok mężowi może palma odbić

Dziś Koroniewska znów dała sobie wycisk – poszła pobiegać, ale pech chciał, że na jej horyzoncie pojawiła się burza. Gwiazda musiała więc dodać gazu – do domu wróciła spocona i czerwona z wysiłku. Już bezpieczna, w swojej łazience, Koroniewska chwyciła za telefon i udokumentowała swój stan po treningu. Na jednym ze zdjęć Joanna Koroniewska pozuje topless – zmęczona, ale bardzo zadowolona z siebie:

Instagram vs. Rzeczywistość. 🥴😂⭐️ Zdążyłam przed deszczem! – opisuje fotkę żona Macieja Dowbora.

A Wy jak spędzacie weekend? Też musieliście się ewakuować przed burzą?

 

 

Joanna Koroniewska zrobiła sobie selfie po bieganiu, fot. Instagram Joanny Koroniewskiej

Joanna Koroniewska zrobiła sobie selfie po bieganiu, fot. Instagram Joanny Koroniewskiej

Joanna Koroniewska zmęczona ucieczką przed burzą, fot. Instagram Joanny Koroniewskiej

Joanna Koroniewska zmęczona ucieczką przed burzą, fot. Instagram Joanny Koroniewskiej

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA