Joanna Koroniewska to jedna z bardziej prawdziwych osób na Instagramie. Chętnie pokazuje się bez makijażu, czy bez retuszu i nie lukruje swojej rzeczywistości. To sprawia, że mierzy się z ogromnym hejtem w sieci.

Joanna Koroniewska zakończyła już całkowicie remont salonu. Oto efekty!

Joanna Koroniewska czyta komentarze na swój temat

Joanna Koroniewska często publikuje razem ze swoim mężem Maciejem Dowborem humorystyczne filmy. Z tego też względu fani pozwalają sobie na nieco bardziej ostre komentarze. Natomiast gwiazda od lat walczy z hejtem w internecie.

Wielu celebrytów zapewnia, że nie czyta komentarzy na swój temat. Aktorka teraz wyjątkowo weszła na jeden z porali i przeczytała na swój temat obrzydliwe wpisy m.in. że ma „ból d*** na punkcie swojego wyglądu”, „To ona jeszcze żyje?”, „wygląda staro na swój wiek”, „staro i brzydko”.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor odsłaniają kolejną część mieszkania po remoncie. Na to czekali najdłużej!

Jak reagowała na to Joanna Koroniewska? Przeczytajcie!

„Rzadko wchodzę na portale szczujące ale dziś zrobiłam wyjątek. Po opublikowaniu wczorajszej rolki na naszych profilach, pod komentarzem fana bo przecież „podobają się jemu nasze filmiki” pojawiło się tak wiele mądrych i ważnych Waszych słów. Od Was. Zdecydowanie inaczej niż na szczującym portalu. Wklejam Wam najlepsze. Dlaczego? Po raz kolejny odpowiadam – jak nasze dzieci mają się nauczyć empatii skoro my sami często jej nie posiadamy? Jak można sugerować komuś chorobę, alkoholizm czy też po prostu nieprzyjemnie i publicznie go obgadywać? Otóż można” – tłumaczy aktorka.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wyprowadzili się z domu, żeby zamieszkać w centrum miasta. Jak teraz mieszkają?

Stwierdza, że już coraz bardziej się uodparnia na takie komentarze, ale nadal nie może zrozumieć, że starzenie nadal nie jest w modzie:

„Ale nie to, że dojrzewanie jest złe. Normalność dla wielu nadal jest niemodna. Że grzechem dla co poniektórych jest się w ogóle pokazywać w tym wieku. Kochani! Im więcej takich bzdur będę czytać tym z jeszcze większą ochotą będę się tak pokazywać! Bo wiem, że przed nami jeszcze mnóstwo roboty!!! Ważnej roboty! Dla naszych dzieci zwłaszcza! I zapewniam, że nie spocznę dopóki będę czytać takie dyrdymały! Bo każda z nas ma prawo być i pokazywać się tak jak chce! I jak się dobrze czuje!! Ja nigdy nie czułam się lepiej sama z sobą! Uprawiam dużo sportu, nie myślę nieustannie o jedzeniu i nie pamiętam kompletnie ile mam zmarszczek na czole. Nie porównuję się do innych bo nie muszę. Mam fajne cele w życiu, super rodzinę i zdrowie a to akurat dla mnie najważniejsze!” – zakończyła gwiazda.

Joanna Koroniewska, SK: Inauguracja kampanii społecznej „Wspieram Sukces Kobiet” Fundacji SPS, , fot. Kurnikowski/AKPA

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Joanna Koroniewska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA