Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska niegdyś byli kojarzeni z telewizją. Dziś są uwielbianą parą z internetu, a to głównie dzięki „Domówkom u Dowborów”, które przez dwa lata systematycznie pojawiały się na Instagramie oraz YouTube.

Joanna Koroniewska pochwaliła się nowym SALONEM: „Gdybym nie była tym, kim jestem to na pewno byłabym projektantką wnętrz”

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor – mieszkania w Warszawie

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska starają się dzielić z fanami zmianami w swoim życiu. Tak, jak pochwalili się nowym domem w Hiszpanii, tak teraz relacjonują każdy etap remontu w nowym mieszkaniu w Warszawie.

Dowborowie zamilkli w mediach społecznościowych. Zdradzili dlaczego! „To był bardzo trudny czas dla nas”

Tym razem Dowbory pochwalili się kątem, w którym najwięcej spędzają czasu, czyli na kanapie przed telewizorem. Mimo tego to miejsce najdłużej czekało na finał prac remontowych. Dopiero kilka miesięcy po wprowadzeniu Maciej i Joanna zamontowali zasłony o 5 metrach długości:

Wraca nasz kącik remontowy! Tym razem salon! To nasze miejsce, w którym odpoczywamy i tu spędzamy najwięcej czasu!🤩 Dzięki dużym oknom jest bardzo jasny, ale za jednym kliknięciem możemy sprawić, że zapanuje w nim ciemność! Niedawno zakończyło się w naszym domu spore przedsięwzięcie czyli montaż zasłon na wysokości ponad 5metrów! – piszą Dowbory.

Okazuje się, że nie było tak łatwo znaleźć dobrego fachowca za godną cenę, który stowarzyszyłby i zamontował bardzo długie zasłony:

Długo szukaliśmy właściwego fachowca (i dobrej wyceny!!!) i okazał się nim Robert i jego rodzinna firma @studio_dekor . Efekt jak dla nas jest powalający! Zasłony do Hiszpanii też kupiliśmy u Roberta!🤩 A co jest w tym wszystkim najfajniejsze? Można okna zasłaniać i odsłaniać z dowolnego miejsca poprzez aplikację w telefonie, jak widać – nie trzeba się nawet ruszać z miejsca, choć czasami się nam to zdarza! – czytamy.

 

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

 Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA