Joanna Krupa (40 l.) na początku listopada zeszłego roku została mamą córeczki, którą nazwała Asha-Leigh. Dziewczynka stała się jej oczkiem w głowie. Modelka nie zapomniała jednak o sobie – zadbała o to, aby czuć się dobrze w swoim ciele po ciąży. Cztery miesiące po urodzeniu dziecka pokazała się w bikini.

Joanna Krupa zdecydowała się na kontrowersyjną DIETĘ dla córki

Joanna Krupa w bikini cztery miesiące po porodzie

Gwiazda opublikowała na Instagramie filmik, na którym eksponuje swoją sylwetkę. Wygląda świetnie – ma płaski brzuch i ciężko uwierzyć, że tak niedawno urodziła córkę.

Joanna napisała, czemu zawdzięcza taką figurę.

Dzień dobry! 4 miesiące po porodzie, a ja wreszcie mam wrażenie, że widzę światełko w tunelu i w końcu odzyskam moje ciało sprzed ciąży. Przyznaję, że minęło 5 tygodni poważnych zmagań, aby pozbyć się mojego brzuszka, a teraz dzięki 5 tygodniom intensywnych treningów i masaży drenażowych jest to możliwe.

WOW! Obcisły kombinezon pokazał, jak Joanna Krupa wraca do formy po ciąży

Modelka napisała, że dieta i ćwiczenia są ważne, ale nie ukrywa, że bardzo pomogły jej też zabiegi.

Będę szczera i powiem, że ćwiczenia i właściwe odżywianie się są najważniejsze, ale nie mogę uwierzyć, jak ogromną różnicę widzę po zaledwie dwóch brazylijskich sesjach masażu limfatycznego w tym tygodniu. To było prawdziwe błogosławieństwo! To nie jest reklama, ale post motywujący inne matki, że czasami potrzebujemy dodatkowej pomocy, aby nasze ciało było w dobrej formie i żebyśmy dobrze czuły się po tym, jak nosiłyśmy dziecko przez 9 miesięcy.

Joanna Krupa odzyskała formę po porodzie:

View this post on Instagram

Good morning! 4 months post pregnancy and I m finally feeling like there is light at the end of the tunnel and will eventually get my pre pregnancy body back. I will admit It’s been 5 weeks of some major struggles to get rid of my pregnancy pooch and now thanks to 5 weeks of intense workouts @orangetheory @tracyandersonmethod and lympathic drainage massages by @avilabraziliancontour and @flavialanini it’s looking possible and I m back in my Pre pregnancy bikini. I will be honest and say exercise and eating right is a major key but I can’t believe the huge difference I am seeing from just 2 Brazillian lympathic massage sessions this week . It’s been a true blessing ! This is not an AD but a post to help motivate other mothers out there that are struggling that sometimes we just need extra help to get our bodies to a healthy state and feeling good about ourselves after carrying a baby for 9 months. I will post before and after photos soon and it is shocking! #nofilter

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Joanna Krupa w MINI imprezuje ze znaną aktorką w Hollywood (ZDJĘCIA)

Joasia wygląda świetnie a macierzyństwo wyraźnie jej służy.

Joanna Krupa fot. The Mega Agency / Forum

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes fot. The Mega Agency / Forum