Joanna Krupa (40 l.) w listopadzie zeszłego roku została mamą córeczki Ashy-Leigh. Modelka chętnie dzieli się jej zdjęciami i opowiada o macierzyństwie na Instagramie. Tym razem zdradziła, jak będzie karmić dziewczynkę.

Joanna Krupa ochrzciła córkę – matką chrzestną Ashy-Leigh została siostra modelki, Marta

Dieta córki Joanny Krupy

Joanna Krupa od dawna aktywnie działa w obronie zwierząt. Asia nie je mięsa, jest wielką przeciwniczką futer, sama ma psy, które otacza jak najlepszą opieką.

Prowadząca „Top Model” dodała zdjęcie z córką, która ma na sobie śliniaczek z nadrukiem przedstawiającym zielony groszek.

Czas na jedzenie. Daj szansę groszkowi … kochaj wszystkie zwierzęta. Od samego początku dawanie dzieciom dobrego przykładu jest kluczem do tego, aby mogły stały się kochającą i współczującą istotą ludzką.

WOW! Obcisły kombinezon pokazał, jak Joanna Krupa wraca do formy po ciąży

Ktoś zapytał w komentarzu o to, czy Asha będzie wegetarianką.

Oczywiście 😍 i kiedy będzie dorosła, sama zdecyduje, ale do tego czasu zapewnimy jej najzdrowsze i wolne od okrucieństwa opcje – odpowiedziała Asia.

Joanna Krupa z córką Ashą-Leigh:

Nie wszyscy zgadzają się z tym, że to odpowiedni sposób odżywiania, większość osób jednak poparło modelkę w komentarzach. Twierdzą, że daje świetny przykład córce.

Krupa na SELFIE Z CÓRKĄ. Asha rośnie jak na drożdżach!

A Wy co myślicie o diecie wegetariańskiej małego dziecka?

View this post on Instagram

Wishing everyone a beautiful day 💕

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Joanna Krupa fot. Forum/Mega Agency

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. AKPA/AKPA