Joanna Krupa (40 l.) trzy miesiące temu urodziła córeczkę. Młoda mama nie ma tyle czasu dla siebie, co przed porodem ale wygląda na to, że Joasia nie ma zamiaru narzekać. Udaje się jej pogodzić opiekę nad córką, z wyjściem od czasu do czasu ze znajomymi. Krupa postanowiła trochę się rozerwać, zostawiła córeczkę pod opieką taty, a sama wyskoczyła z przyjaciółką na miasto. Asia wyglądała BOSKO!

Joanna Krupa nie wygląda tak jak kiedyś. Młoda mama nie ma czasu na makijaż i układanie włosów

Joanna Krupa wylaszczyła się na spotkanie z przyjaciółką

Joanna Krupa jednego dnia rezygnuje z makijażu, idealnie ułożonych włosów i obcisłej stylizacji, na rzecz bardziej domowego looku. Na jej Instagramie można zobaczyć, że Joasia dużo czasu spędza w domu z córką albo na spacerach. Wtedy najczęściej wybiera sportowe zestawy, w których czuje się swobodnie. Jako młoda mama Krupa z pewnością tonie w praniu czy pieluszkach dla dzieci. Jednak nie przeszkodziło jej to w zaplanowaniu wyjścia ze znajomą.

Modelka stara się zachować równowagę w życiu. Mimo, że mała Asha jest oczkiem w głowie mamy – Joasia nie spędza z córką każdej wolnej chwili. Asia postanowiła zostawić dziecko pod opieką męża, a sama ruszyła na miasto w towarzystwie koleżanki.

Joanna Krupa

Fot.Forum/Backgrid USA

Asia dla odmiany postanowiła się wylaszczyć i zostawiła dresy w domu. Na wieczór zrobiła sobie delikatny, ale podkreślający urodę makijaż. Gwiazda „Top Model” została sfotografowana gdy opuszczała restaurację.

Krupa wyglądała obłędnie. Postawiła na czarny total look, na który składał się elegancki kombinezon ze złotymi guzikami i czarne szpilki. Stylizację dopełniła pasującą kolorystyczne kopertówką.

Joanna Krupa

Fot.Forum/Backgrid USA

Podoba się Wam taka stylizacja?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Krupa w MINI imprezuje ze znaną aktorką w Hollywood (ZDJĘCIA)

Joanna Krupa na spacerze z córką. Pochwaliła się luksusowym wózkiem

Joanna Krupa jest trochę smutna, bo ma mało pokarmu: nie mam za dużo mleka, że mi tryska wszędzie