Joanna Krupa do USA przeprowadziła się jako dziecko. I od tamtej pory to właśnie Stany są jej domem. Gwiazda stacji TVN odwiedza swój ojczysty kraj, ale zazwyczaj są to wizyty związane głównie ze zobowiązaniami zawodowymi. I choć w Polsce udało jej się osiągnąć ogromną popularność i zdobyć wielką sympatię widzów, na co dzień Asia żyje w Los Angeles.

Joanna Krupa wyprowadzi się z USA?!

Joanna Krupa przeżyła CHWILE GROZY w samolocie. Musieli awaryjnie lądować!

Jakiś czas temu Joanna Krupa po raz kolejny pojawiła się w Polsce, jednak wczoraj postanowiła wrócić do Los Angeles, gdzie czeka na nią córka. Swój lot zrelacjonowała na Instagramie, jednak czekały ją komplikacje – samolot, którym leciała musiał awaryjnie lądować w Warszawie. Do sytuacji doszło około godziny 13:00, gdy Dreamliner kursujący z Warszawy do Los Angeles będąc w okolicach Poznania został zmuszony do zawrócenia i ponownego lądowania w stolicy. Jak przekazało biuro prasowe PPL LOT, w samolocie nastąpiła usterka silnika. Jak jednak zrelacjonowała Joanna Krupa, cała procedura odbyła się bez dodatkowych komplikacji, samolot bezpiecznie wylądował w Warszawie, a pasażerowie czuli się spokojni:

Niestety, musimy lądować z powrotem w Warszawie. Jest jakaś techniczna sytuacja. Najważniejsze, żeby bezpiecznie.Mieliśmy awarię w samolocie. Wylądowaliśmy szczęśliwie. Wszyscy piloci i stewardessy wykazali się klasą. Brawo dla nich. Czuliśmy się bezpiecznie, nie było paniki, był spokój. Czekamy na następny samolot.

Miejmy nadzieję, że reszta jej lotu przebiegła szczęśliwie.

IG: joannakrupa

IG: joannakrupa

IG: joannakrupa

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!