Joanna Krupa (41 l.) w listopadzie po raz pierwszy została mamą. Modelka urodziła córkę, której dała na imię Asha-Leigh. Krupa po ciąży bardzo szybko wróciła do formy, jednak zrezygnowała z występów w „Top Model” w minionej edycji. Teraz Asia wróciła na plan 9. edycji programu. Krupa przygotowała w Polsce pokój dla córki i pochwaliła się efektami pracy na Instagramie, dziewczyna niedługo przyleci do kraju. Modelka postawiła na eleganckie meble i tapetę na ścianach.

Jurorzy „Top Model” już na planie show. Joanna Krupa w stylowym kombinezonie

Tak wygląda pokój córki Joanny Krupy

Joanna Krupa świetnie odnalazła się w nowej roli i chętnie pokazuje na Instagramie zdjęcia córki. Asia jest szczęśliwą mamą – jednak postanowiła wrócić do pracy na planie „Top Model”, z którym związana jest od momentu powstania programu.

Joanna Krupa wystroiła córkę w SUKIENKĘ – tak świętowali 41. urodziny modelki

Krupa na jakiś czas rozdzieliła się z córką – jednak jak poinformowała na Instagramie, Asha ma niedługo przylecieć do Polski, gdzie na miejscu czeka na nią perfekcyjnie przygotowany pokój. Modelka pochwaliła się eleganckim wnętrzem na swoim profilu.

Na pierwszą wizytę Ashy w Polsce wszystko zostało perfekcyjnie przygotowane – napisała pod zdjęciem modelka.

Joasia dała wgląd fanom do środka pokoju córeczki. Widać, że Krupa postawiła na eleganckie, białe meble, pasujące kolorystycznie drzwi, które ozdobione są sztukaterią. Pokój pomalowano na jasno szary kolor, a na jeden ze ścian można zauważyć tapetę w konie. Nie brakuje eleganckiej, białej kołyski i dziecięcych zabawek.

Pokój córeczki Joanny Krupy prezentuje się zupełnie inaczej, niż pokój – który dla swojego syna urządziła Małgorzata Rozenek-Majdan (więcej TUTAJ). Modelka zrezygnowała z bibelotów a w pokoju Henia nie brakuje ozdób i dodatków.

Fani w komentarzach zachwycili się pokojem Ashy – Internauci przyznali, że całość prezentuje się schludnie i wygląda czysto.

Pięknie.

Jak czysto.

Pięknie jak zawsze Asiu.

Śliczny pokój – czytamy.

A Wam, jak podoba się pokój dziewczynki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Krupa na zdjęciu z dzieciństwa. „Córeczka to pani mały klon”

W Top Model szukują się poważe zmiany – Joanna Krupa zostanie wygryziona przez nową prowadzącą?

Joanna Krupa pokazała zdjęcie córeczki Ashy: Jak dobrze zobaczyć normalny pokoik dla malucha – pisze jedna z fanek

View this post on Instagram

Mamas little sunshine 💗

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Joanna Krupa z mężem.

Joanna Krupa z mężem, fot.Forum/Mega Agency.

Joanna Krupa wraca do "Top Model"

Joanna Krupa/fot. AKPA