Joanna Liszowska (40 l.) to człowiek orkiestra, aktorka od wielu lat występuje w popularnym serialu „Przyjaciółki” na Polsacie. Do tego występuje na deskach teatru, Liszowska ostatnio wypuściła również swój najnowszy klip, w który możemy podziwiać jej zdolności wokalne. Joanna jednak rzadko bywa na ściankach i mało udziela się w social mediach. Tym razem aktorka postanowiła podzielić się z fanami swoim roztrzepaniem.

Joanna Liszowska na zdjęciu PRZED i PO zrobieniu makijażu (Instagram)

Joanna Liszowska zaliczyła wtopę w drodze na lotnisko!

Liszowska ma mnóstwo zobowiązań. Aktorka występuje w teatrze, wciela się w lubianą Patrycję Kochan w serialu  „Przyjaciółki” a także zaczęła karierę muzyczną. Trudno się połapać w tych wszystkich obowiązkach. Wobec tego, nie ma co się dziwić, że aktorka pomyliła dni wylotu. Jechała w pośpiechu na lotnisko, a jak to zazwyczaj bywa akurat o tej porze były korki. Joanna zestresowana postanowiła ponownie sprawdzić kartę pokładową. Jakie było jej zdziwienie, gdy okazało się, że pomyliła dni wylotu.

Wstaję wcześnie rano, bo mam samolot. Lecę na zdjęcia. Znaczy zdjęcia mam jutro, ale wysyłają nas dzień wcześniej, taki był plan. Wiem, kiedy odlatuję. Jadę na lotnisko. Nagle korek, korek. Zaczynam się stresować, że nie zdążę i wnikliwiej patrzę na kartę pokładową. Wtedy dostrzegam datę i widzę, że nie lecę piątego września, tylko szóstego. (…) Ale sobie myślę, że wcześnie zaczęłam jakże piękny dzień i jestem spakowana na jutro. Cała ja! – powiedziała na Instagramie aktorka.

Joanna Liszowska

scena z: Joanna Liszowska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Joanna Liszowska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Joanna Liszowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Wam też się zdarzyły podobne historie? Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Liszowska pokazała jak wygląda rano zaraz po przebudzeniu

Joanna Liszowska w nowej fryzurze debiutuje w Dzień Dobry TVN; gwiazda zaśpiewała swoją piosenkę

Joanna Liszowska pisze PRAWDĘ o swoim związku z Olą Serneke; już DAWNO nie są małżeństwem!

 

Sonda

poll-violet

Czy Joanna Liszowska powinna częściej pokazywać się w prostych włosach?