Gwiazdy przyzwyczaiły nas do tego, że jak tylko na świecie pojawi się ich dziecko, to chętnie pokazują w sieci wózki, łóżeczka, ubranka i inne akcesoria dla maluchów. Nie inaczej jest w przypadku Joanny Moro (35 l.). Aktorka już w czasie ciąży pokazywała ubranka dla dziecka, a także gadżety, z których będzie korzystać.

Joanna Moro przeszła operację PLASTYCZNĄ!

Joanna Moro pokazała łóżeczko cóki

Kilka dni temu na świat przyszło trzecie dziecko aktorki. Dotychczas wraz z mężem, Mirosławem Szpilewskim, wychowywali dwóch synów. Teraz ich rodzina powiększyła się o córkę, Ewę. Moro wróciła już z córką do domu i pokazała, gdzie śpi dziecko. To różowe łóżeczko z jasną pościelą i maskotkami w kolorze różu.

Co ciekawe, dziewczynka śpi razem w sypialni z rodzicami. Większość gwiazd, sprawia swoim pociechom, oddzielne pokoje, jednak nie Joanna Moro. Pewnie, kiedy dziewczynka dorośnie, rodzice zagospodarują przestrzeń tylko dla niej.

View this post on Instagram

W końcu zrobiliśmy porządek !!! Cały czas do końca jeszcze nie wiedzieliśmy co jak , nie mieliśmy wszystkiego i jeszcze nie mamy 😅. Co się przyda, a co nie 🤔. Dziś taki ogrom wspomagaczy dla rodziców , różnych gadżetów dla dziecka , Niektore naprawdę bardzo przydatne, inne mniej . Ale naprawdę dzieci to dziś niezły biznes . 🏦💰Wszystko co tylko sobie wymyślisz możesz mieć – 3 w jednym , 5 w jednym , przesuwane , odginane , elektroniczne, no słowem człowiek wszystko może ;))) Tylko czy az tyle trzeba ! Ważny umiar we wszystkim ! Najważniejsze to zdrowe podejście i miłość !!!! Dużo zrozumienia cierpliwości i empatii;) i nawet w szopce można przecież się urodzić ;))) No ale jak jest możliwość i jest czas na wybór no to czemu nie , jak to jest to jedno wymarzone łóżeczko albo fotelik – taki piękniuni , na który jak się patrzy to oczy same się uśmieją . Lubię otaczać się pięknymi rzeczami . Lubię piękno , estetykę , naturalność , ale i jakość i design . Podobają Wam się moje wybory ? Łóżeczko świetne na początek naprawdę , świetnie się sprawdza. Komoda solidna z drewna , myślę, że posłuży małej przez lata. No dobra Ewcia się budzi 🥰😇😍 całusy 😘 @pinio_meble #komoda @chiccopolska #lozeczkodzieciece #dostawka #next2memagic

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official) on

Wszystko piękne.

Cudownie.

Zazdroszczę!

Fajnie to wygląda – czytamy pod zdjęciem.

ZOBACZ TEŻ:

Joanna Moro: Mam więcej pieniędzy niż przeciętny Polak

NAGA Joanna Moro pokazuje odstający brzuszek ciążowy na plaży! (FOTO)

Joanna Moro przyznała się do pewnego kompleksu (FOTO)

Joanna Moro/fot. Kurnikowski/AKPA

Joanna Moro/fot. Krzemiński Jordan/AKPA