Joanna Moro (36 l.) urodziła po raz trzeci. Aktorka przywitała na świecie córeczkę. Razem z mężem, Mirosławem Szpilewskim wychowują dwójkę synów. Moro przez całą ciążę była bardzo aktywna na Instagramie i chętnie pokazywała zdjęcia, na których było widać wyeksponowany brzuszek. Tym razem pochwaliła się radosną wiadomością prosto ze szpitala.

NAGA Joanna Moro pokazuje odstający brzuszek ciążowy na plaży! (FOTO)

Joanna Moro urodziła córkę

Joanna Moro na swoim Instagramie relacjonowała całą ciążę. Aktorka nie zrezygnowała z aktywności fizycznych. Uprawiała sporty…. a nawet morsowała!  Pokazała również efekty nagiej sesji zdjęciowej, na której pozowała z wyraźnie odstającym brzuszkiem. W czwartek Joasia na Instagramie udostępniła serię zdjęć prosto ze szpitala. Moro urodziła dziewczynkę w Szpitalu Specjalistycznym na Inflanckiej.

Widać, że wygląda na przeszczęśliwą, ma uśmiech od ucha do ucha gdy trzyma córeczkę w ramionach. Nawet po kilku godzinach porodu Joanna wygląda świetnie, ma nieskazitelną skórę. 

Od dziś rano jest już z nami Nasza Kochana Kruszynka, Nasza Miłość i Wielka Radość!!! – podpisała zdjęcia ze szpitala aktorka

Fani oczywiście razem z Joanną cieszyli się z jej szczęścia. W sekcji komentarzy nie brakowało słów gratulacji.

Joanna Moro na Instagramie pochwaliła się radosną nowiną:

View this post on Instagram

Kochani 🎊, To był jeden z najcudniejszych momentów 👩‍❤️‍👩w moim życiu!!! Było pięknie🎀, nastrojowo, 🧡zdrowo, 🍀wygodnie, 🦋miło, 🎉rozluźniająco, 🍵pouczająco, 🌝rozwojowo, 🌎smacznie, 🥒treściwie👀, roześmianie 😂i zarazem relaksacyjnie… jeszcze bym mogła wymieniać i wymieniać! Moja trzecia ciaza 🤰i mój pierwszy💃 Baby Shower!!! Super, ze udało się tak szybko i sprawnie ten wieczór zorganizować , dziekuje moim Kochanym dziewczynom za to , ze spełniły moje życzenia i marzenia🙏 A co robiłyśmy napisze Wam w następnym poście ❤️ 📸 Przepiękne zdjęcia zrobiła nam kochana @annawesolowska_foto @agasana_byagnieszkakobylanska @aniagzyra @linda_ewa @katarzyna_raczak @telaviv_mickiewicza_19

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official) on

Joanna Moro

Fot.Instagram/joannamoro.official

Joanna Moro

Fot.Instagram/joannamoro.official

My również serdecznie gratulujemy i życzymy dużo odpoczynku dla mamy i maleństwa!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Moro przeszła operację PLASTYCZNĄ!

Joanna Moro w stroju kąpielowym w lodowatej wodzie (FB)

Joanna Moro: Mam więcej pieniędzy niż przeciętny Polak