Joanna Moro (34 l.) jakiś czas temu poinformowała fanów, że spodziewa się trzeciego dziecka. Tym razem aktorka postanowiła przygotować niespodziankę dla wszystkich obserwatorów. Moro podzieliła się odważnymi zdjęciami, na których jest NAGO i pozuje w bajecznej scenerii.

Joanna Moro przeszła operację PLASTYCZNĄ!

Naga Joanna Moro na plaży chwali się brzuchem ciążowym

Aktorka jest szczęśliwą mamą dwóch synków– Mikołaja oraz Jeremiego. Aktualnie wypoczywa w słonecznej Hiszpanii, gdzie korzystając z cudownych widoków i pięknej pogody postanowiła zrobić nagą sesję zdjęciową. Na Instagramie podzieliła się efektami. Na udostępnionych fotografiach Joanna wygląda na wypoczętą i szczęśliwą. Zdjęcia podpisała skłaniającym do namysłu tekstem, w którym zaznacza jak wiele osób w dzisiejszych czasach ma problemy ze swoim ciałem. A wszystko przez wyidealizowane i oderwane od rzeczywistości zdjęcia zawsze perfekcyjnie umalowanych i ubranych gwiazd.

Kochani, wiele kobiet i (mężczyzn tez) wstydzi się swojego ciała, są niezadowoleni z niektórych części ciała, chcą je zmieniać chirurgicznie lub chowają je, ukrywają. Pisze o tym i daje kilka zdjęć odkrywających naturę, bo myślę jak ważne jest, żebyśmy zaakceptowali i pokochali siebie takimi jakimi jesteśmy. Nie sugerowali się pięknem lub wzorcem innych, tylko czerpali inspiracje do odnajdywania własnej drogi, szczęścia i piękna – napisała na Instagramie aktorka

Moro w swoim autorskim tekście zachęcała do akceptacji własnego ciała i pokochania go, takim jakie jest a także do większej tolerancji.

Każdy z nas jest inny, inaczej postrzega piękno, ma inna estetykę, inne potrzeby – bądźmy tolerancyjni względem siebie tez. Nie wstydźmy się siebie, takimi jakim jesteśmy! Ja uwielbiam żywioł wody, jego bezkompromisowość i siłę. W wodzie czuje się wolna, lekka, czuje się częścią tego żywiołu. Lubię się zupełnie zjednać z tonia wody bez żadnych ograniczeń! – dodała Joanna

Naga Joanna Moro pokazuje odstający brzuch ciążowy!

View this post on Instagram

Kochani, wiele kobiet i (mężczyzn tez) wstydzi się swojego ciała, są niezadowoleni z niektórych części ciała, chcą je zmieniać chirurgicznie lub chowają je, ukrywają. Pisze o tym i daje kilka zdjęć odkrywających naturę, bo myśle jak ważne jest, żebyśmy zaakceptowali i pokochali siebie takimi jakimi jesteśmy . Nie sugerowali się pięknem lub wzorcem innych, tylko czerpali inspiracje do odnajdywania własnej drogi, szczęścia i piekna. Każdy z nas jest inny, inaczej postrzega piękno, ma inna estetykę, inne potrzeby – bądźmy tolerancyjni względem siebie tez. Nie wstydźmy się siebie, takimi jakim jesteśmy! Ja uwielbiam żywioł wody , jego bezkompromisowość i sile . W wodzie czuje się wolna lekka, czuje się częścią tego żywiołu. . Lubię się zupełnie zjednać z tonia wody bez żadnych ograniczeń!

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official) on

Serdecznie gratulujemy Joannie!

Co myślicie o tak odważnych sesjach zdjęciowych w ciąży?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Moro bez makijażu podczas urlopu (FOTO)

Jennifer Lopez w dresie moro. Przez przypadek pokazała pulpit telefonu (ZDJĘCIA)

U Jenny Dewan widać już ciążowy brzuszek. Córka aktorki i Channinga Tatuma jest już bardzo duża (ZDJĘCIA)