Joanna Moro (35 l.) poczuła wakacyjny klimat i postanowiła, że przejdzie metamorfozę – ta w wydaniu aktorki wygląda bardzo ciekawie. Moro do tej pory była jasną blondynką, ale słoneczna pogoda zmotywowała ją do zmian. Zniknął blond, zamiast tego jest róż. Jak wygląda Joanna w nowym wydaniu?

Joanna Moro z trzymiesięczną córką w saunie: „Samo zdrowie” przekonuje aktorka

Metamorfoza włosów Joanny Moro

Joanna Moro niedawno została mamą po raz trzeci, urodziła córkę Ewę i od tamtej pory jest mamą na pełen etat. Powrót do formy po ciąży u aktorki nastąpił bardzo szybko. W zeszłą niedzielę Joasia nie mogła odpuścić pójścia na wybory. Zabrała syna, któremu od najmłodszych lat chce dawać dobry przykład. Przy okazji zaprezentowała nową fryzurę. Zniknął blond za zamiast tego na głowie Moro pojawił się jasno różowy odcień.

Joanna Moro pokazała, gdzie ŚPI jej córka! „Wszystko piękne”

Jestem dumna z mojego synka, który poszedł ze mną zagłosować. Staram się uczyć dzieci, jak ważne jest być świadomym obywatelem demokratycznego kraju i ze każdy obywatel ma swoje prawa, ale tez i obowiązki – napisała pod zdjęciem aktorka.

Joasia tego dnia wybrała kwiecistą sukienkę maxi, którą połączyła z  beżowymi sandałkami na niskim obcasie i ozdobną opaską pod kolor włosów. Młoda mama zrezygnowała z makijażu i pokazała twarz w naturalnej wersji.

View this post on Instagram

Jestem dumna z mojego synka, który poszedł ze mną zagłosować ❤️🤍 A Wy chodzicie głosować rodzinnie ? Staram się uczyć dzieci, jak ważne jest być świadomym obywatelem demokratycznego kraju i ze każdy obywatel ma swoje prawa, ale tez i obowiązki! Do wyborów trzeba się przygotować , nie tylko kandydaci maja wykonać swoją prace, ale tez ludzie, którzy głosują musza się sumiennie przygotować! P.s. Miły obowiązek wykonany , teraz czas na odpoczynek! My już w aucie ! Zapakowani po sufit 😃 Rządni przygód ruszamy na wakacje ! P.s. 2 jedna przygodę już zdążyłam zaliczyć jak to ja ;))) zagłosowałam i wszystkie dokumenty zostawiłam , ale dobrzy sumienni ludzie mi pomogli !!! Dziekuje bardzo za ogromna przysługę ! 😘😘😘 #wybory2020 #głosuję #polska #świętodemokracji #wyboryprezydenckie

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official) on

Fani byli bardzo zaskoczeni zmianą na głowie Moro. Jedna z Internautek była ciekawa, w jaki sposób Joannie udało się uzyskać różowy odcień. Tajemnicę tego koloru zdradziła sama aktorka.

Co Pani nakłada na włosy, żeby mieć efekt takiego różu?

To jest odżywka do włosów – odpowiedziała Joanna.

Internauci w komentarzach przekonywali, że Joasia w takim wydaniu wygląda świetnie a różowe włosy jej pasują.

Bubble gum róż.

Czy mi się wydaje czy ma Pani różowe włosy? Bo widzę różowy odcień.

Pięknie – czytamy.

A Wam, podobają się takie kolory na włosach?

Pasuje Joannie róż? Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Moro kilka miesięcy temu urodziła trzecie dziecko. Pokazała figurę po ciąży. „Nie stosuje żadnej diety”

Joanna Moro pokazała, jak GRZECZNE ma dzieci

Joanna Moro opowiedziała o trudnej sytuacji finansowej: „Nie mam szansy w ogóle sobie dorobić”

Joanna Moro w różowych włosach.

Joanna Moro w różowych włosach. Fot.Instagram:joannamoro.official.

Joanna Moro w różowych włosach.

Joanna Moro w różowych włosach. Fot.Instagram:joannamoro.official.