Joanna Opozda (32 l.) w najnowszym wywiadzie otworzyła się i opowiedziała o związku z Antkiem Królikowskim (31 l.). Aktorka dawno nie była tak szczera. Przyznała, że spotyka się z ogromną falą hejtu z powodu związku z aktorem a ich relacja cały czas kwitnie.

Niby ta sama sukienka, ale na dole… Zielińska i Opozda miały niemal identyczną kreację

Joanna Opozda mówi o związku z Królikowskim

Od kiedy wyszło na jaw, że Joanna Opozda i Antek Królikowski są parą – media nie dają im spokoju. Gdziekolwiek się nie pojawią, zawsze towarzyszy im tłum fotoreporterów. Opozda i Królikowski budzą spore zainteresowanie, tym bardziej – że o ich związku plotkowano od dłuższego czasu. Dopiero w połowie lipca zdecydowali potwierdzić, że są parą.

Joanna Opozda w SEKSOWNEJ sesji w mokrym body. „To jest szaleństwo!”

Joanna w rozmowie z „Party” przyznała, że ona i Królikowski są innymi osobami, niż przedstawiają ich media.

W show-biznesie zapanowała posucha, może dlatego ludzie są żądni afer i plotek? Niemniej jednak fala hejtu, jaka się na mnie wylała, jest przerażająca. To, jak przedstawia się mnie i Antka, jest bardzo niesprawiedliwe, bo jesteśmy zupełnie innymi, niż o nas piszą – zaczęła Joanna.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda) on

Internauci zarzucali Joannie, że jej związek z Antkiem to fikcja. Aktorka zaciekle broni swojego ukochanego – nawet mimo pojawiających się nieprzychylnych komentarzy, w których Internauci oceniają aktora, przez pryzmat jego medialnych związków.

Wszystkie dziewczyny Antka Królikowskiego. Trochę ich było… (GALERIA)

Nie spodziewałam się, że można tak źle komuś życzyć, wysyłać mu pogróżki. Ludziom chyba trudno uwierzyć, że to naprawdę jest miłość, dlatego robią nam pod górkę – powiedziała w wywiadzie Opozda.

Aktorka w wywiadzie dla „Party” przyznała, że Królikowski jest tym właściwym facetem. Widać, że ich związek kwitnie a Joanna Opozda jest zakochana, jak nigdy dotąd.

Wierzę, że Antek jest tym właściwym facetem. Jesteśmy na pięknym, początkowym etapie zakochania. I choć wielu ludzi źle nam życzy, staram się od tego odciąć i myśleć pozytywnie – dodała Joasia.

Myślicie, że Antek Królikowski czuje to samo, co Joasia?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zapytaliśmy Joannę Opozdę o Antka Królikowskiego, a ona… (WIDEO)

Joanna Opozda zdradziła, jak wygląda jej relacja z Sandrą Kubicką po KONFLIKCIE z psem

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach: drinki, frykasy i plażowanie (ZDJĘCIA)

Joanna Opozda w seksownej mini na ściance

Joanna Opozda/fot. AKPA.

Hot para - Joanna Opozda, Antek Królikowski ma ściance.

Joanna Opozda, Antek Królikowski/fot. AKPA

Antoni Królikowski, Joanna Opozda na pierwszym, oficjalnym wyjściu jako para.

Antoni Królikowski, Joanna Opozda, fot. Piętka Mieszko/AKPA.