Samuela Górska i Rafał Torkowski zaręczyli się! Wieść o tym, że spotykają się ze sobą wyszła na jaw na początku tego roku, kiedy w mediach pojawiły się ich zdjęcia paparazzi. Z czasem sami zaczęli dzielić się wspólnymi fotkami, a ostatnio pokazali bardzo wyjątkową fotografię.

Uczestniczka „Top Model” zagrała w „Przyjaciółkach”. Pojawiła się u boku Pawła Małaszyńskiego

Uczestnicy „Top Model” zaręczyli się

Samuela Górska wzięła udział w 4. edycji „Top Model” i choć była typowana na faworytkę, a wiele osób wróżyło jej finał, to ona z powodów zdrowotnych postanowiła zrezygnować z dalszego udziału w show. Niedługo później znów zrobiło się o niej głośno. A to za sprawą życia prywatnego – Samuela była związana z Antkiem Królikowskim, z którym pojawiła się na Różach Gali w 2014 roku.

Dziś Samuela i Antek są w nowych związkach, a ten modelki wszedł na kolejny poziom. Samuela pochwaliła się w mediach społecznościowych, że przyjęła oświadczyny Rafała Torkowskiego i pokazała, jaki dostała od niego pierścionek. Ukochany modelki również brał udział w „Top Model”. Torkowski był uczestnikiem 8. edycji, która była wyemitowana w 2019 roku.


ZOBACZ TEŻ:

Zwyciężczyni Top Model URODZIŁA! Ciążę utrzymywała w tajemnicy

Marta Wierzbicka niedawno zdradziła, gdzie poznała PARTNERA. Teraz została zapytana o zaręczyny