Ponad trzy lata temu Joanna Przetakiewicz (52 l.) związała się z Rinke Rooyensem (50 l.). Są niemal nierozłączni i uchodzą za jedną z sympatyczniejszych par. Rinke zapewne zyskał dużo plusów od żeńskiej części fanek projektantki, a to za sprawą niespodzianek i prezentów, jakie przygotowuje dla Joanny. Która pani nie chciałaby być tak zaskakiwana?

Joanna Przetakiewicz w MŁODOŚCI. Bardzo się zmieniła?

Joanna Przetakiewicz pokazała niespodziankę od Rinke Rooyensa

Projektantka mody i producent programów telewizyjnych są jedną z tych par, które chętnie opowiadają o swoim związku i miłości do siebie. Udzielają wspólnych wywiadów i często pojawiają się razem na branżowych imprezach. Joanna równie chętnie na swoim Instagramie publikuje zdjęcia z ukochanym i pokazuje, jak on się o nią stara. Tym razem Rinke znów zaskoczył! Z okazji 2. rocznicy wspólnego mieszkania, przed domem w Londynie, przygotował serce z różowych balonów. Z balonów był także zrobiony napis „Wonder Woman”.

NIESPODZIANKA z rodzaju #szał i #obłęd ♥️ @rinkerooyens kochany! Ty zawsze myślisz jak mnie zaskoczyć, jak zrobić mi przyjemność. Dzisiaj jest nasza szczególna rocznica. Minęło 2 lata od kiedy mieszkamy razem ♥️ Najbardziej kocham w Tobie to, że tak bardzo dbasz i troszczysz się o innych. Serce, siła i mądrość w jednym ♥️ Kochane moje, @eranowychkobiet_klub nie dajcie sobie wmówić, ze prawdziwych facetów już nie ma! Zacznijmy w siebie wierzyć. Dajmy sobie szanse – napisała na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B7l4Uc2lt7L/

ZOBACZ TEŻ:

Joanna Przetakiewicz o UPADAJĄCEJ firmie Victorii Beckham: Jest to problem, o którym się mówi bez przerwy

Joanna Przetakiewicz zdradziła, że wpada w PANIKĘ, kiedy nie ma tego w torebce

Joanna Przetakiewicz bez makijażu haruje na siłowni: Nie potrafię się oprzeć kotletowi mielonemu z indyka

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens/fot. Gałązka/AKPA

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens/fot. Baranowski/AKPA