Nowy Rok nie zacznie się najlepiej dla Joanny Opozdy. Jak dowiedział się portal ShowNews, w lutym rodzice aktorki będą mieć rozprawę rozwodową w Busku-Zdroju. Joanna będzie świadkiem po stronie mamy, która do dziś pomaga jej w opiece nad synkiem Vincentem.

Joanna Opozda pręży ciało w seksownym kostiumie na Bali! Fani: „Nasza Piękna Bogini” (ZDJĘCIA)

Joanna Opozda stanie przed sądem

Na tym jednak sądowa batalia się nie kończy. Joanna Opozda także stanie przed sądem z Dariuszem Opozdą. W lipcu odbędzie się rozprawa o odebranie darowizny córce – mieszkania, które znajduje się na warszawskiej Woli.

Antek Królikowski pogodził się z Dariuszem Opozdą?! Dostał od niego kuszącą propozycję

Tata aktorki żąda zwrotu mieszkania po tym, kiedy Joanna nie pomogła mu po wypadku na wakacjach. Jak donosi serwis ShowNews, mieszkanie ma 68 m2 i dwa miejsca postojowe o wartości 1,3 miliona złotych.

Prawnik dla ShowNews tłumaczy, że jeśli tylko Dariusz Opozda udowodni „rażącą niewdzięczność”, odzyska swoje mieszkanie.

Poza tym w październiku tego roku usłyszała zarzuty za nielegalne reklamowanie alkoholu (musującego wina) w mediach społecznościowych. Opozda wówczas wystosowała oświadczenie, w którym tłumaczyła, że padła ofiarą oszustwa ze strony agencji, która zleciła jej współpracę i zapewniano ją, że reklama wina w mediach społecznościowych jest w pełni legalna.

Joanna Opozda pokazała, jak zagospodarowała poddasze w nowym domu (ZDJĘCIA)

Mimo tego rozprawa sądowa ją nie ominie:

Nie wyznaczono jeszcze terminu rozprawy, ale sąd może tutaj wydać wyrok nakazowy. Joannie O. grozi kara grzywny od dziesięciu tysięcy do nawet pół miliona złotych – mówi cytowany przez portal ShowNews rzecznik prasowy, prokurator Szymon Banna.

 

IG: asiaopozda

Joanna Opozda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA