Po tym, jak wybuchł skandal ze zdradą Khloe Kardashian przez Tristana Thompsona z Jordyn Woods (21 l.), wydawało się, że pięć minut celebrytki właśnie się kończy. Tymczasem okazuje się, że afera ze zdradą tylko pomogła wylansować się Jordyn!

Jordyn Woods nie rozmawia z Kylie Jenner, sama rozwija swój biznes

Jordyn sporo się nauczyła u boku Kylie Jenner. Przez kilka lat były jak papużki – nierozłączki. Jordyn podpatrywała wszystkie kroki Jennerki, które ta podejmowała w tym czasie w swoim biznesie. Po rozstaniu Woods wykorzystuje zdobytą wiedzę i kontakty.

Jordyn Woods zaliczyła wpadkę. Przez przypadek pokazała, co zakłada pod obcisłe sukienki (ZDJĘCIA)

Choć byłe przyjaciółki już ze sobą nie rozmawiają i wydaje się, że to definitywny koniec ich przyjaźni, Jordyn już się tym nie zamartwia, tylko robi swoje. Ostatnio poleciała do Londynu, by promować swoje produkty i lansować się na londyńskich ulicach.

Jordyn Woods w Londynie

Była psiapsi Kylie podbija Londyn w blond peruce – z daleka wygląda czasem jak klon Kardashian – Jenner. Dresy lub podarte dżinsy, długie blond włosy – jakbyśmy widzieli Kim albo Kylie!

Uśmiechnięta Jordyn Woods pojawiła się w resturacji pierwszy raz od romansu z chłopakiem Khloe (ZDJĘCIA)

Show-biznes jest brutalny, ale wygląda na to, że Jordyn świetnie do niego pasuje, skoro największą wtopę potrafi przekuć w swój sukces…

Jordyn Woods w białych dresach
Jordyn Woods w blond peruce
Jordyn Woods - makijaż
Jordyn Woods