Kylie Jenner (21 l.) wywowała prawdziwą sensację, gdy na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie nowego manicure celebrytki. Fani zgadują, że kolorowe panzokcie Jennerki oznaczają, że spodziewa się dziecka.

Kylie Jenner z różowym i błękitnym manicure – jest w ciąży?

Na zdjęciu widzimy dwie dłonie Kylie – każda ma inny manicure.

Kylie Jenner i Travis Scott mają kryzys w związku! Kylie wciąż ma podejrzenia

Na jednej dłoni na paznokciach są tipsy w kolorze baby blue, na drugiej – różowe.

– Będziesz miała chłopca czy dziewczynkę? – dopytują już fani na Instagramie celebrytki.

Kylie nie komentuje plotek. Ale być może coś jest na rzeczy – niedawno celebrytka oznajmiła, że rezygnuje na jakiś czas z udziału w kręceniu rodzinnego show Keeping Up With the Kardashians. Jako powód podała złe sapomopoczucie po aferze z Jordyn Woods. Kylie stwierdziła, że nie chce przeżywać przed kamerami tej dramy.

Kylie Jenner w ciąży znika z mediów

Podczas pierwszej ciąży Kylie Jenner przez 9 miesięcy była niemal nieobecna w mediach społecznościowych. Celebrytka wrzucała jedynie swoje stare zdjęcia, ewentualnie fotki produktów.

Kylie Jenner ujawnia, co dokładnie jadła, gdy wracała do formy po ciąży

W tym czasie Kylie była łakomym kąskiem dla paparazzi, którzy za wszelką cenę starali się zrobić jej zdjecia z ciążowym brzuszkiem. Było to bardzo trudne, bo Kylie unikała fotoreporterów jak ognia.

Czy rezygnacja z udziału w show i paznokcie w kolorach różu i błękitu oznaczają, że Kylie spodziewa się drugiego dziecka? Nie jest to wcale wykluczone…

Kylie Jenner – dzieci

W lutym 2018 roku Kylie urodziła córeczkę Stormi. Dziewczynka jest oczkiem w głowie mamy – w lutym 2019 roku Jennerka wyprawiła dziecku huczne urodziny, o których pisały wszystkie serwisy. Kylie i jej partner, Travis Scott, nie ukrywali, że chcą mieć więcej dzieci. Ostatnio para bardzo się pokłóciła – poszło o podejrzenia o zdradę Travisa.

Kylie Jenner i Travis Scott już po ŚLUBIE! Publicznie nazwała go swoim „mężem”

Czasem bywa tak, że pary godzą się, a wkrótce potem okazuje się, że kobieta jest w ciąży. Czy Kylie i Travis będą mieć drugie dziecko? Jak myślicie?

Wyświetl ten post na Instagramie.

back at it again with nail bae 💅🏼

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Wyświetl ten post na Instagramie.

missing this ☀️💛

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Kylie Jenner pokazuje brzuszek
Kylie Jenner w żółtym kombinezonie pokazuje brzuszek