Wkrótce, po latach przerwy znów zobaczymy losy bohaterów „BrzydUli”. Wierni fani serialu już nie mogą się doczekać i zastanawiają się, co zobaczymy w nowych odcinkach. Julia Kamińska (32 l.) odtwórczyni głównej roli, została ostatnio zapytana czy bohaterka, w którą się wciela będzie w ciąży. Aktorka na razie jednak nie może zdradzić, jak potoczy się wątek Uli.

Julia Kamińska w sukni ŚLUBNEJ! „Pięknie wyglądasz”

Julia Kamińska o macierzyństwie

Dziennikarz Plejady, który przeprowadzał wywiad z Julią Kamińską, postanowił zatem podpytać o życie prywatne aktorki. Zapytał czy Julia Kamińska planuje w najbliższym czasie zostać mamą i czy czuje presję z tego powodu. Kamińska wyjaśniła, że na szczęście nie spotyka się z wieloma pytaniami ze strony rodziny, kiedy zostanie mamą. Jak dodała, to jest wyłącznie jej decyzja, a nie innych osób.

Mama mówi, że niekoniecznie (…) Nie ma presji, oni są cudowni. Mam postępowych rodziców i czasami słucham ze współczuciem moich koleżanek, które muszą wysłuchiwać pytań o dzieci. Jeny! Ludzie! To jest nasza decyzja. Nie mam, nie cioci, nie babć, nie tatusiów – wyjaśniła otwarcie Julia Kamińska.

Julia Kamińska – partner

Julia Kamińska od lat jest związana ze scenarzystą Piotrem Jaskiem, z którym poznała się na planie serialu „BrzydUla”. Początkowo ich związek budził wiele kontrowersji, a to przez sporą różnicę wieku, jaka ich dzieli. Jasek jest starszy od Kamińskiej o 20 lat. Aktorka jednak nie przejmuje się komentarzami na ten temat.

ZOBACZ TEŻ:

„BrzydUla” powraca na ekrany. Zobaczymy nie tylko starą ekipę

Dorota Szelągowska o macierzyństwie. „Nie jestem urodzoną matką. Byłam skazana na dziecko”

Anna Lewandowska o macierzyństwie. „Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról”

Julia Kamińska i Piotr Jasek na ściance

Julia Kamińska, Piotr Jasek/fot. AKPA

Julia Kamińska i Piotr Jasek na ściance

Julia Kamińska, Piotr Jasek/fot. AKPA

Julia Kamińska i Piotr Jasek na ściance

Julia Kamińska, Piotr Jasek/fot. AKPA