Anna Lewandowska na początku maja ponownie została mamą. Na świat przyszła jej druga córka, Laura. Trenerka będąc w 2. ciąży była bardziej otwarta niż kiedy była w ciąży z Klarą. Tym razem chętniej publikowała ciążowe zdjęcia i wpisy.

Robert Lewandowski zdradził, kto spędza więcej czasu z Laurą. „Z każdym tygodniem będzie się to zmieniało”

Anna Lewandowska o macierzyństwie

Również po porodzie trenerka zachowuje się inaczej. Po narodzinach Klary pierwszy wpis dodała kilka dni później, a po narodzinach Laury jeszcze tego samego dnia. Zdaje się, że teraz jest bardziej otwarta i chętniej porusza tematy związane z macierzyństwem.

Nie od dziś wiadomo, że pojawienie się dziecka, zmienia dotychczasowe życie rodziców. Tak też jest w przypadku Anny Lewandowskiej, która poinformowała o tym w mediach społecznościowych. Przyznała, że zmieniła się w ciągu ostatnich lat i teraz to nie sport jest najważniejszy, a rodzina. Mimo to Lewandowska nie chce rezygnować ze swoich pasji.

Dziś spojrzałam na siebie oczami Ani sprzed kilku lat. Zadziwia mnie to, jak bardzo zmieniły mnie ostatnie lata. Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach stałam się MAMĄ dwóch cudownych szkrabów. Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne. Ale nie zrezygnowałam ze swoich pasji. Nadal są istotne, mimo, że nie najważniejsze. Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról – napisała.

View this post on Instagram

Dziś spojrzałam na siebie oczami Ani sprzed kilku lat. Zadziwia mnie to, jak bardzo zmieniły mnie ostatnie lata. Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach stałam się MAMĄ dwóch cudownych szkrabów. Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne. Ale nie zrezygnowałam ze swoich pasji. Nadal są istotne, mimo, że nie najważniejsze. Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról. Między innymi dzięki temu, że swoje pomysły czy cele zapisuję, w głowie tworzę mapę działania (polecam), do którego płynnie przechodzę, biorąc pod uwagę tylko te realne scenariusze 🤗 Mam PLAN i tego sie TRZYMAM. Taka moja mała refleksja na dziś. MIŁEJ NIEDZIELI ❤️ ANN #annalewandowska

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

ZOBACZ TEŻ:

Anna Lewandowska w butach modnych LATA TEMU. W dodatku zestawiła je z garniturem

Robert Lewandowski na uroczym zdjęciu z swoimi dziewczynami: „Sama słodycz”

Anna Lewandowska rano, bez makijażu, w samej bluzie – rzeczywistość z dwójką małych dzieci

 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Anna i Robert Lewandowscu/fot. AKPA

Anna i Robert Lewandowscy na ściance

Anna i Robert Lewandowscu/fot. Zuma Press/Forum