Pod koniec stycznia informowaliśmy, że po latach przerwy znów zobaczymy losy bohaterów „BrzydUli”. Doniesienia o powrocie tego serialu na antenę pojawiały się wiele razy, jednak teraz to oficjalna informacja. Potwierdziła to odtwórczyni głównej roli, Uli Cieplak, Julia Kamińska, a także Małgorzata Socha, która choć nie zagrała głównej roli, jak Kamińska, to jej postać przeszła do historii.

Julia Kamińska w sukni ŚLUBNEJ! „Pięknie wyglądasz”

„BrzydUla” wraca na antenę. Kto w obsadzie?

Aktorzy „BrzydUli” często byli pytani, czy jest szansa na powrót seriali i czy znają jakieś szczegóły. W końcu najwięcej zdradziła Małgorzata Socha. Aktorka przyznała, że scenariusz się pisze, a także dodała, że zobaczymy nie tylko całą obsadę, która wcześniej była związana z produkcją, ale także nowych bohaterów. „Super Express” podał nazwiska osób, które znalazły się w obsadzie „BrzydUli”.

Zobaczymy prawie całą starą ekipę. Będą Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgosia Socha, Maja Hirsch. Ale pojawią się także nowe postacie, w tym dwóch nowych amantów, granych przez Karola Pochecia i Marcina Rogacewicza – zdradza informator „Super Expressu”.

Karol Pocheć może być znany widzom serialu „Za marzenia”, „Korona Królów” czy „M jak miłość”. Marcina Rogacewicza możemy oglądać w najnowszych odcinkach „Na Wspólnej”, a wcześniej grał np. w „Przyjaciółkach”, „Szpilkach na Giewoncie” czy „Na noże”.

Kim Kardashian nie powstydziałaby się TAKIEGO tortu urodzinowego, jaki miała Socha

„BrzydUla” powraca. Kiedy nowe odcinki?

Początkowo mówiło się, że zdjęcia do serialu zaczną się wiosną tego roku, a nowe odcinki miałyby pojawić się na antenie jesienią. Nie wiadomo, czy z powodu pandemii koronawirusa, wszystko nie zostanie przesunięte w czasie. Wiele programów telewizyjnych, seriali i filmów zawiesiło nagrania i zdjęcia. Bardzo możliwe, że i plan powrotu aktorów na plan „BrzydUli” uległ zmianie.

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Socha przed zrobieniem makijażu i po – aktorka pojawiła się w Pytaniu na śniadanie (ZDJĘCIA)

Małgorzata Socha wspomina wakacje fotkami w BIKINI: Sexy Mami!

Małgorzata Socha pokazała domowy trening z CÓRKAMI. Rosną jak na drożdżach

Marcin Rogacewicz na ściance

Marcin Rogacewicz/fot. AKPA

Karol Pocheć na ściance

Karol Pocheć/fot. AKPA

Aktorzy serialu "BrzydUla"

Maja Hirsch, Krzysztof Czeczot, Małgorzata Socha, Julia Kamińska, Mariusz Zaniewski, Monika Fronczek, Filip Bobek/fot. AKPA

Julia Kamińska w "BrzydUli"

Julia Kamińska w „BrzydUli”/fot. AKPA

Maja Hirsch, Małgorzata Socha w BrzydUli"

Maja Hirsch, Małgorzata Socha w BrzydUli”/fot. AKPA

Jacek Braciak w "BrzydUli"

Jacek Braciak w „BrzydUli”/fot. AKPA

Filip Bobek, Julia Kamińska w "BrzydUli"

Filip Bobek, Julia Kamińska w „BrzydUli”/fot. AKPA

Małgorzata Socha, Mariusz Zaniewski w "BrzydUli"

Małgorzata Socha, Mariusz Zaniewski w „BrzydUli”/AKPA