Julia Wieniawa nie może opędzić się od mężczyzn, sama też uwielbia wśród nich przebywać. Jej wszystkie związki były bardzo głośne i medialne. Najpierw z Antkiem Królikowskim – w szybkim tempie stali się ulubieńcami polskiego show-biznesu. Antek i Julia po dwóch latach rozstali się w grudniu ubiegłego roku.

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka?

Julia Wieniawa BAWI się na koncercie Barona. Nie uwierzycie, kto jej towarzyszył

Następnie aktorka związała się z wokalistą i jurorem w „The Voice„, Baronem. Ich relacja również budziła ogromne zainteresowanie mediów, za sprawą sporej różnicy wieku pomiędzy parą. Ostatecznie nic z tego nie wyszło i rozstali się po pół roku. 

Od sierpnia, kiedy tylko Julia pokazała się z jakiś mężczyzną fani spekulują, czy to nowy jej związek. Jak było w przypadku Filipa Stryjewskiego, znany w mediach jako DJ Felipe.

Julia Wieniawa już ma nowego chłopaka?! Aktorka długo nie była singielką

Teraz pojawiły się kolejne insynuację. Jak dowiedział się „Pudelek”, Julia Wieniawa zaczęła spotykać się Piotrem Szmidtem znanemu jako Ten Typ Mes.

Julia i Piotrek poznali się na planie teledysku. Pomimo dużej różnicy wieku, od razu wpadła mu w oko. Oboje na razie nie chcą ujawniać, że jest między nimi chemia. Nie wiedzą, czy będzie z tego coś poważniejszego. Póki co dobrze się razem bawią – powiedział informator „Pudelkowi”. 

WOW! RAJSKIE wakacje Julii Wieniawy. Spotkała na nich inną gwiazdę

 

Antoni Królikowski, Julia Wieniawa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Julia Wieniawa, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA