Julia Wieniawa (20 l.) należy do najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda nie może narzekać na brak propozycji filmowych ról. Wydaje się również, że Julka ma spore powodzenie u mężczyzn. W końcu nie mamy co się dziwić. Młoda, uzdolniona a do tego sympatyczna. Tym razem plotkuje się, że na horyzoncie pojawił się nowy mężczyzna.

Julia Wieniawa w dżinsowym total looku jest nie do poznania! Wygląda TAK młodo (ZDJĘCIA)

Nowy związek Julki Wieniawy?

Życie prywatne Julii Wieniawy budzi spore zainteresowania. Aktorka będąc w związku chętnie pokazywała romantyczne chwile na swoim Instagramie. Gdy zaczynała karierę, przez długi czas spotykała się z Antkiem Królikowskim. W szybkim tempie stali się ulubieńcami polskiego show-biznesu. Niestety, ale ten związek nie przetrwał a Julia i Antek rozstali się w przyjacielskiej atmosferze. Później aktorka związała się z wokalistą i jurorem w „The Voice„, Baronem. Ich relacja również budziła ogromne zainteresowanie mediów, za sprawą sporej różnicy wieku pomiędzy parą. Ostatecznie nic z tego nie wyszło a Julia ponownie została singielką.

Jakiś czas temu fotoreporterzy zauważyli młodą aktorkę spacerującą w towarzystwie tajemniczego bruneta. Okazał się nim Filip Stryjewski, znany w mediach jako DJ Felipe. Filip kojarzony jest głównie z wspólnych występów z Janem Rapowanie. Stryjewski pasjonuje się również kitesurfingiem.

Momentalnie pojawiły się plotki, że Julka już jest w nowym związku. Jeden z portali plotkarskich dotarł do Stryjewskiego, który skomentował całą sprawę.

Byliśmy razem na spotkaniu w gronie znajomych, a później wyskoczyliśmy po prostu na jedzenie. Nic nas poza tym nie łączy, chciałbym uciąć wszelkie komentarze – skomentował doniesienia o związku Filip Stryjewski jednemu z portali plotkarskich

Po tym co powiedział DJ Felipe, wydaje się że Julkę i jego łączy jedynie przyjaźń. Jak to mówią „Przyjaźń jest podstawą każdej miłości”, zatem nie pozostało nam nic innego jak czekać na rozwój wypadków.

DJ Felipe/Filip Stryjewski na Instagramie:

View this post on Instagram

Halkooo📞 fot. @kvcper

A post shared by Filip Stryjewski (@djfelipe012) on

View this post on Instagram

Mega happy artysta kombinator Fot. @kvcper

A post shared by Filip Stryjewski (@djfelipe012) on

Julia Wieniawa

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Myślicie, że to tylko przyjaźń?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Julia Wieniawa o operacji nosa; zdradziła, czy pójdzie pod skalpel

Wieniawa i Rosati chodzą razem nawet na SIŁOWNIĘ! Trening uwieczniony na Instagramie

Julia Wieniawa przerażona swoim wyglądem, gdy miała 19 lat

Julia Wieniawa

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Julia Wieniawa

fot. AKPA

Sonda

poll-violet

Podoba Ci się listopadowa okładka magazynu JOY z Julią Wieniawą?

1

Tak! W naturalnej wersji Julia wygląda świetnie

2

Szału nie ma...

3

Wolę gwiazdy w mocnych makijażach