Julia Wieniawa to młoda, zapracowana gwiazda. 24-latka koncertuje, gra w filmach i serialach, a już za chwilę wcieli się w zupełnie nową rolę – jurorki programu „Mam Talent”. Aktualnie artystka przebywa w Indonezji, gdzie regeneruje się i zbiera siły do kolejnych, zawodowych wyzwań. Gdzie tym razem odpoczywa? Julka wraz ze znajomymi wybrała się na indonezyjską wyspę, Lombok.

Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał nowe zdjęcie z córką. Fanka: „Cała mama”

Aktorka regularnie relacjonuje swój wypad w social mediach. Jednakże ostatnio pochwaliła się fanom nie tylko postępami w nauce pływania na desce, pysznym posiłkiem czy egzotycznymi widokami. Dziewczyna Nikodem Rozbickiego pokazała światu też swój nowy tatuaż!

Julia Wieniawa pochwaliła się nowym tatuażem

Na jaki rysunek na ciele zdecydowała się Julia Wieniawa? Mała papryczka w okolicach bikini. I choć nie ma pewności, że artystka zafundowała sobie tę ozdobę na indonezyjskich wakacjach, wcześniej obserwatorzy nie mieli możliwości jej zobaczyć.

Była gwiazda „M jak miłość” z ław sejmowych krzyczała do Hołowni

Przypomnijmy, że to nie pierwszy tatuaż Julii. Wokalistka zdecydowała się na rysunki na ramieniu czy dłoni. Wcześniejsze ozdoby to pamiątki z Bali, wykonane metodą Handpoke.

Minimalistyczne tatuaże to świetne rozwiązanie dla osób, które chociażby ze względu na wykonywaną pracę, nie mogą pozwolić sobie na odważniejsze ozdoby, a posiadanie tego typu rysunku na ciele to ich marzenie. A zatem… dobry wybór dla aktorki, prawda?

Magda Stępień zaskoczyła fanów! O TYM fakcie z jej życia wiedziało niewielu!

Instagram @juliawieniawa