Biletem do show-biznesu Magdy Stępięń był udział w programie „Top Model”. Niemniej niedługo po zakończeniu jego emisji, świat mediów przestał się nią interesować, zresztą tak jak i większością uczestników. Na języki plotkarskich portali modelka wróciła jednak za sprawą burzliwego związku z piłkarzem, Jakubem Rzeźniczakiem. I choć celebrytka chętnie dzieli się w social mediach szczegółami ze swojego życia, istnieje kilka faktów, o których dotąd większość z nas nie miała pojęcia. A jednym z nich jest informacja o… ślubie!

Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał nowe zdjęcie z córką. Fanka: „Cała mama”

Magdalena Stępień jest rozwódką!

Magda Stępień opublikowała niedawno na Instagramie kilka faktów ze swojego życia, o których większość fanów mogła nie wiedzieć. Wśród informacji pojawiło się stwierdzenie, że w wieku 21 lat celebrytka wyszła za mąż i… dziś jest już po rozwodzie.

Cichopek i Hakiel sprzedają wspólny apartament wart 3,5 miliona! Oto jak wygląda w środku (DUŻO ZDJĘĆ)

Z moim mężem byliśmy bardzo młodzi, podjęliśmy decyzje o ślubie bardzo szybko, co okazało się złą decyzją. W praniu wyszło, że nie jesteśmy dla siebie stworzeni. Dziś jesteśmy na stopie koleżeńskiej, on ma nową rodzinę, jest szczęśliwy, a ja im bardzo kibicuję. Żadne z nas nie ma do siebie żalu za przeszłość i tak powinno być – wyjaśniła Magda.

Modelka dodała również, że zorganizowany 11 lat temu ślub był jej wymarzonym, ale dziś zorganizowałaby tę uroczystość nieco inaczej. Wiemy również, że była to ceremonia kościelna.

Zaskoczeni?

SZOK! Lana Nguyen zamyka swoje atelier

fot. Instagram @magdalena_stepien

fot. Instagram @magdalena_stepien

fot. Instagram @magdalena_stepien

Magdalena Stępień, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Magdalena Stępień, fot. Podlewski/AKPA