Julia Wieniawa pokazała na Instagramie swój ulubiony rozświetlacz. Niestety fani nie uwierzyli, że rzeczywiście go używa.

Julia Wieniawa ulubiony rozświetlacz

Julia Wieniawa inspiruje wiele dziewczyn na swoim Instagramie. Oprócz tego, że rozwija swoją karierę muzyczną, czy aktorską – działa również jako influencerka. Uwielbia polecać różne produkty, kosmetyki, kremy, czy cateringi dietetyczne. Współprace z markami stanowią sporą część zarobku młodej gwiazdy.

Na swoim Instagramie wstawiła zdjęcie w przepięknym makijażu. Podkreślone miała oczy czarnym eyelinerem i rozświetloną cerę.

Julia Wieniawa jest córką znanego artysty kim jest jej ojciec?

Julia Wieniawa na co dzień często korzysta z luksusowych marek. Lubi pochwalić się ubraniami od Gucci, Dior, czy Fendi. Niestety, gdy wstawiła zdjęcie rozświetlacza niższej półki i oznaczyła markę polecając ją w opisie, nie wszyscy fani uwierzyli w to, że rzeczywiście z niego korzysta.

Wielu Internautów zauważyło, że na zdjęciu Julia Wieniawa miała na sobie makeup z profesjonalnej sesji zdjęciowej, która odbyła się tego samego dnia w ramach projektu Mali Bracia Ubogich. Julia prawdopodobnie wróciła do domu i w pełnym mekaupie zrobiła zdjęcie z rozświetlaczem. Piękny makeup zrobiony przez makijażystkę Kasię Żurawską był robiony przy pomocy rozświetlacza, z którego Julia korzysta na co dzień?

Wiele by wskazywało na to, że nie, ale nie możemy mieć pewności. Fani jednak wyczuli, że coś jest nie tak.

Taaaa napewno używasz takiego taniego rozswietlacza… Reklama. Kitów nie wciskaj. – brzmi komentarz.

 Julia Wieniawa postanowiła odpowiedzieć:

Używam! I o dziwo te z niższej półki są lepsze jakościowo.

Pod komentarzem pojawiła się spora dyskusja na temat produktów reklamowanych przez celebrytów.

Julia Wieniawa PIERWSZY raz z Baronem na salonach – wyglądają na bardzo zakochanych (ZDJĘCIA)

Korzystacie z produktów polecanych przez Julię? Może któryś się sprawdził?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Makijaż dla @juliawieniawa do kolejnej edycji kalendarza @mali.bracia.ubogich 💞 • • • Oczywiście ten piękny projekt nie odbył by się bez ogromnego zaangażowania #urszularogala @konferansjerzycom przy asyście @grabari.pl 👏🏻 Zorganizować taką świetną ekipę to naprawdę ogromny sukces 💞 Dziękuje całemu teamowi za genialny plan zdjęciowy 🙌🏻 @konferansjerzycom @mali.bracia.ubogich @grupavidoq @karol_vidoq @grabari.pl @ufryzjerow @m_szyc @rutkowskadominika @magda_graff_makeup @milena_bekalarska o catering na planie zadbało @aioli_cantine 🌮 #obecność #kalendarz #malibraciaubogich #PaniMarylka #JuliaWieniawa #glowmakeup #60s #girls #polskiedziewczyny #glam #dreamteam

Post udostępniony przez ▫️Kaśka Żurawska Makeup▫️ (@kaskazurawskamakeup)