Julia Wieniawa zadebiutowała na ekranie w 2012 roku, w serialu Rodzinka.pl, dzięki któremu zyskała rozpoznawalność. Od tamtej pory ma na swoim koncie role w serialach takich jak „Klan”, „Na dobre i na złe”, „Na wspólnej” oraz drugoplanowane role w filmach „Kobiety mafii” i „Kobieta sukcesu”. W 2015 roku Julia wydała debiutancki singiel „Co mi jest”, a w 2022 roku na rynku pojawił się jej pierwszy album „Omamy”. Całkiem niedawno Julka zadebiutowała na deskach teatru i wystąpiła w spektaklu „Gra” w Garnizonie Sztuki, u boku Adama Woronowicza. Sztuka okazała się prawdziwym hitem, a widownia za każdym razem wypełnia salę po brzegi.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znów są parą?! Spędzili razem upojny wieczór pełen pocałunków

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w Paryżu. Wezmą udział w warsztatach aktorskich

Teraz Julia Wieniawa postanowiła dalej szlifować swój talent i z tej okazji wybrała się do Paryża na warsztaty technik aktorskich według metod Lee Strasberga, którego szkoła Lee Strasberg Theatre & Film Institute wypuściła w świat największe gwiazdy kina i teatru. Absolwentami Instytutu zostali m.in Al Pacino, Robert De Niro, Scarlett Johansson, Angelina Jolie, Sienna Miller, Julia Roberts czy Uma Thurman.

Prężnie rozwijającej się aktorce towarzyszył nie kto inny jak Nikodem Rozbicki, z którym wciąż łączą ją bliżej nieokreślone relacje. Choć w październiku 2022 roku para ogłosiła swoje rozstanie i poinformowała, że pozostają przyjaciółmi, od jakiegoś czasu media donoszą, że Wieniawa i Rozbicki są znów razem, a dowodem miały być zdjęcia paparazzi, na których obydwoje nie szczędzą sobie czułości i pocałunków.

W nowej relacji na Instagramie Julka pochwaliła się kilkoma kadrami z Paryża, a wśród nich znalazło się zdjęcie, na którym pozuje z warsztatowymi materiałami z podpisem:

Jestem taka podekscytowana, że rozpoczynam warsztaty Lee Strasberga

Celebrytka udostępniła również relację Nikodema, w której przyjaciel/partner (?) nagrał ich wspólny pobyt, jednoznacznie dając do zrozumienia, że są tam razem. Na koniec Julia opublikowała zdjęcie, na którym zmęczona po całym dniu wrażeń leży w łóżku i dalej przegląda szkoleniowe materiały. Fotkę podpisała słowami:

Wspaniale jest wychodzić czasem ze strefy swojego komfortu. Tak właśnie traktuję ten wyjazd. Jestem całkowicie otwarta i gotowa na nowe doświadczenia, naukę i ludzi (z całego świata). Trzymajcie kciuki!

Julia Wieniawa dosadnie o show-biznesie: „Ci ludzie są naprawdę niektórzy odklejeni od rzeczywistości”

IG: nikodamn

IG: juliawieniawa

IG: juliawieniawa

IG: juliawieniawa

IG: juliawieniawa

IG: juliawieniawa

IG: juliawieniawa

Julia Wieniawa była prześladowana w szkole? „Dziewczyny potrafią być okrutne”

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

NAWROCKI / Forum

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Nikodem Rozbicki, SK:, , fot. Michał Baranowski/AKPA

scena z: Nikodem Rozbicki, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, fot. Filip Radwański/AKPA

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w Egipcie

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w Egipcie fot. Instagram:juliawieniawa