Julia Wieniawa to dziś największa gwiazda polskiego show-biznesu, a wszystko zaczęło się od serialu „Rodzinka.pl” i od związku z Antkiem Królikowskim. Zagrała w wielu filmach, otworzyła własną markę odzieżową, a od pewnego czasu dała się poznać jako piosenkarka.

Julia Wieniawa po raz pierwszy o swojej PATCHWORKOWEJ rodzinie. Do ojczyma mówi tato

Julia Wieniawa o mentalności Polaków

Ostatnio można zauważyć, że Julia Wieniawa jest już zmęczona swoją sławą, w szczególności chodzącymi za nią krok w krok paparazzi, którzy śledzą każdy jej ruch i szukają sensacji. Jakiś czas temu gwiazda kilkukrotnie została przyłapana na łamaniu przepisów drogowych, a zdjęcia z występku trafiły na portale plotkarskie. Fakt ten niewiarygodnie ją rozjuszył.

Niedawno Julia Wieniawa udzieliła wywiadu w magazynie „Viva!”, w którym poruszyła temat mentalności Polaków. Uważa, że odniosła sukces dzięki pozytywnemu myśleniu:

Jestem przepełniona wdzięcznością za to, co mam – to mój przepis na sukces, polecam każdemu. Codziennie, kiedy kładę się spać, na głos albo w myślach wymieniam rzeczy, za które jestem wdzięczna. Odkąd wyzbyłam się całkowicie zawiści i negatywnej zazdrości, czuję, że gwiazdy mi sprzyjają. Kiedy smakujesz pozytywną energią, przyciągasz pozytywne rzeczy. A w Polsce, niestety, ludzie często są przepełnieni żółcią i zawiścią – stwierdza Wieniawa.

Tłumaczy, że przez wiele lat nie mieliśmy nic, a jak ktoś miał, to inni mówili, że wysługiwał się władzy komunistycznej albo kradł.

To wciąż tkwi w naszej mentalności, choć przecież dzisiaj mamy nieograniczone możliwości. Każdy może odnieść sukces, wystarczy zabrać się do roboty – podkreśliła.

Julia Wieniawa WŚCIEKŁA na gwiazdy: „Nosz k***wa”

Julia Wieniawa o miłości

O czym jeszcze mówiła Julia Wieniawa? O miłości! Przyznała, że także na nią trzeba ciężko pracować:

Oj, trudne pytanie mi zadałaś. Miłość jest ciężką pracą. Nie zawsze jest kolorowo. Zauroczenie i motyle w brzuchu trwają chwilę. Prawdziwa miłość polega na wzajemnym słuchaniu się, odkrywaniu, docieraniu. Byciu dla siebie i dawaniu, a nie tylko braniu. Po euforii zakochania przychodzi codzienne życie, czasami monotonia – i nie ma w tym nic złego. To normalny proces. Trzeba to ogarnąć, a nie porzucać związek jak zepsutą zabawkę. Ludzie się zmieniają, a związki razem z nami. Na pewno nie umiem żyć bez miłości – przyznała Wieniawa.

ROZWŚCIECZONA DO GRANIC MOŻLIWOŚCI Julia Wieniawa RZUCA PRZEKLEŃSTWAMI na prawo i lewo!

Julia Wieniawa Fot. AKPA

Julia Wieniawa Fot. Krzemiński Jordan/AKPA