Julia Wieniawa (20 l.) to ostatnio jedno z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Zaczynała jeszcze jako nastolatka. Od tamtej pory zmieniła się również jej figura. Nie tylko schudła, ale przede wszystkim zadbała o wygląd sylwetki poprzez treningi.

Julia Wieniawa ma niedoczynność tarczycy, ale nie tyje – zdradziła, co robi, by utrzymać linię

Ile waży Julia Wieniawa?

Ostatnio Julia odwiedziła studio „Dzień dobry TVN” i powiedziała, ile waży. Ujawniła, że najlepiej czuje się ważąc 49 kg, jednak ostatnio odrobinę przytyła.

Mogę powiedzieć, ja się nie wstydzę swojej wagi. Aktualnie ważę 51 kg, bo wróciłam z Włoch, jadłam gluten i od razu przytyłam. ma to dla mnie znaczenie, mam wagę w domu więc sprawdzam ile ważę, ale nie jest to dla mnie wyznacznik bo tak naprawdę to w lustrze widzisz efekty, a nie na wadze. Często możesz nawet nie schodzić z wagi, ale już widać efekty na ciele bo idzie ona w mięśnie a nie w tłuszcz.

Julia Wieniawa

Ile wzrostu ma Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa nie należy do wysokich kobiet – ma zaledwie 161 cm wzrostu.

Julia Wieniawa zdradziła swój TANI trik na piękną cerę. Wystarczą trzy proste składniki!

Jak Julia Wieniawa dba o dietę?

Julia Wieniawa choruje na tarczycę, więc ma problemy z puchnięciem. Bardzo dba o swoje zdrowie i dietę.

Też mam problemy z opuchlizną i ciężko mi utrzymać wymarzoną sylwetkę , dlatego prawie codziennie ćwiczę, nie jem glutenu, który rozpycha i staram się trzymać diety. Mnóstwo wyrzeczeń, ale efekty widzę. Cheat day na restauracje lub słodkości robię sobie raz w tygodniu i mi to wystarcza! Dobra jest też ciepła woda z cytryna rano na czczo! A poza tym regularnie biorę lek na tarczyce, co jest podstawą – napisała.

ZOBACZ TAKŻE:

Julia Wieniawa PIERWSZY raz z Baronem na salonach – wyglądają na bardzo zakochanych (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z dzieciństwa – BARDZO się zmieniła

Julia Wieniawa pokazała prostą i EFEKTOWNĄ fryzurę. Fanki oszalały na jej punkcie

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa