Julia Wróblewska zadebiutowała na wielkim ekranie w roli uroczej Michaliny w komedii „Tylko mnie kochaj”, za którą zaskarbiła sobie sympatię widzów. Od tamtej pory aktorka grała też w „Listach do M.”, gościnnie w „Och, Karol 2”, a także serialach takich jak „Magda M.”, „Rodzina zastępcza”, „Naznaczony” i „M jak miłość”.

W 2021 roku Julia wyznała, że zdiagnozowano u niej zaburzenie osobowości typu borderline i postanowiła udać się na terapię do szpitala specjalistycznego w Krakowie. Na czas pobytu w ośrodku aktorka ograniczyła aktywność w internecie i dopiero po powrocie ponownie uaktywniła się w social mediach.

Julia Wróblewska trafiła do ośrodka terapeutycznego!

Julia Wróblewska opuściła szpital specjalistyczny i wróciła do domu. Odpowiada jak się czuje

Swoich fanów ponownie powitała kilka dni temu, gdzie w obszernym poście wyjaśniła jak się czuje i co diagnoza zmieniła w jej życiu:

Hej! Wróciłam do domu około tydzień temu, ale potrzebowałam czasu by się przystosować i ogarnąć trochę rzeczy zanim Was powiadomię.
Czuję wiele zmian, wiele do mnie dotarło. Nie będę i nie chcę mówić o tym jak wyglądało leczenie z szacunku do prywatności mojej oraz innych, którzy byli tam ze mną.
Mogę powiedzieć natomiast, że dowiedziałam się o sobie wiele rzeczy, tych dobrych i tych bolesnych, których wcześniej nie chciałam widzieć. Zrobiłam tyle ile mogłam w tak krótkim czasie, ale widzę też, że zmiany są kruche i mam zamiar kontynuować terapię. Czuję się dużo lepiej. Mam więcej odwagi by dbać o siebie i stawiać siebie na pierwszym miejscu.
Zmieniła się też moja diagnoza, co obróciło moje myślenie do góry nogami, ale ją akceptuję.
Teraz czas na to, by odkryć kim jestem i czego chcę od życia, bo nigdy nie dałam sobie na to przestrzeni. Jeszcze sporo muszę się nauczyć.
Myślę, że moja aktywność w mediach może się zmienić, nie do końca jeszcze wiem jak chcę by to wyglądało, ale będę przyglądać się moim uczuciom.

Teraz Julia ponownie odezwała się do internautów na swoim Instagramie, gdzie zapewniła, że czuje się już coraz lepiej:

Zaczynam czuć się coraz lepiej z faktem, że wróciłam do domu i większość rzeczy nie jest już taka sama. Mam wrażenie, że mam więcej energii żeby żyć, wychodzić z domu, spotykać się z ludźmi. Więcej pewności, by podejmować ważne kroki w moim życiu.

Jej powrót został bardzo ciepło przyjęty przez fanów, którzy dali temu wyraz w komentarzach:

Nie masz pojęcia jak bardzo się cieszę z tej zmiany bo widać na jak wielu płaszczyznach pomogła Ci terapia.. Super

 

oby tak dalej, jestem z Ciebie dumna

 

Cieszę się ogromnie, choć się nie znamy, oby tak dalej, dbaj o siebie

 

Dobrze,że jesteś

Cieszymy się, że Julia czuje się już lepiej.

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!